> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prostějovské noviny ON-LINE

vloženo: 12.08.2008           komentářů: 3

Vítáme Vás na Prostějovských novinách.

Naší snahou bude, aby jste zde našli většinu důležitých informací z okresu Prostějov. Hledáte kam se jít večer pobavit nebo kam se vydat dnes na oběd? Potřebujete kontakt na lékařskou pohotovost nebo nějakou firmu? Zajímají Vás nabídky bytů nebo akční nabídky firem z Vašeho okolí? Chcete prodat auto nebo třeba nábytek? To všechno by jste zde měli jednoduše nalézt. A časem snad daleko více, stačí jen, když nám napíšete, co Vám zde schází...

Chceme Vám také nabídnout jedinečnou příležitost stát se spolutvůrci těchto novin. Máte nějaký postřeh nebo problém, o kterém by jste chtěli informovat ostatní? Chtěli by jste se na něco zeptat Vašich zastupitelů na radnici nebo upozornit na nějaké jejich podezřelé rozhodování? Máte možnost uveřejnit zde bez cenzury jakýkoliv Váš článek a snad se tím i podílet na zlepšení života ve Vašem městě nebo obci k lepšímu. Myslíte si, že to není možné? Podle našich zkušeností například z Přerova to jde. Sami čtenáři tam za necelé dva roky publikovali přes 2 000 článků a 36 000 komentářům k nim. A z některých měli nebo mají přerovští radní a zastupitelé pořádné vrásky.:-)

S pozdravem redakce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.