> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi padli ve Vsetíně

vloženo: 21.12.2011           komentářů: 0

Prostějovští hokejisté v posledním utkání roku 2011 dvakrát vedli, žádný bod si však do tabulky nakonec nepřipsali. Jestřábi těžili zejména ze skvělého vstupu do první i druhé třetiny, kdy vsítili jeden, ve druhém případě dva góly. Vsetín však vždy kontroval dvěma slepenými brankami a do závěrečné dvacetiminutovky šel s vedením 4:3. Výhru Valachů pak stvrdil v 50. minutě po krásné akci Zúbek. Jestřábi už v závěru neměli sil ani na zdramatizování utkání, ve kterém přišli o všechny tři body.


30.kolo, středa 21.12.2011
Valašský hokejový klub
5:3(2:1, 2:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 6. Vaněk (Kajaba), 8. Kubo (Spitzer, Mečiar), 27. Vaněk (Sprušil), 29. Zúbek (Heš), 50. Zúbek (Farda, Sprušil) - 1. Ševčík (Smejkal), 22. Černý (Čuřík, Kumstát), 24. Čuřík (Černý). Rozhodčí: Jeřábek - Hanzlík, Štěpán. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 5:3.
Valašský hokejový klub: Plšek - Spitzer, Hoďa, Farda, Heš, Mečiar, Žabčík, Šimek, Hrčka - Zúbek, Hruška O., Kajaba, Podešva, Vaněk, Vítek, Kubo, Sprušil, Dědek, Holík, Bajtek, Hambálek
LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář - Kumstát, Doseděl, Osina, Peštulka, Paška, Finkes, Kolibár - Stráněl, Tomiga, Stejskal, Smejkal, Ševčík, Černý, Žajgla, Čuřík, Šebek, Zachar


autor: Lubomír Tesař

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.