> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Příprava ženského týmu běží

vloženo: 29.12.2011           komentářů: 0

Příprava ženského týmu běží po svátcích znovu naplno
Jen zkrácené Vánoce si mohly užít naše volejbalistky. Po závěrečném extraligovém duelu tohoto kalendářního roku ve čtvrtek s Ostravou dostaly pouze třídenní volno, od 26. prosince už zase trénují.

Přípravná fáze mezi svátky odstartovala v pondělí odpoledne a potrvá pět dní, tedy klasický pracovní týden. „V úterý, ve středu i ve čtvrtek budeme makat dvoufázově, přičemž jedna fáze bude čistě kondiční a druhou budeme věnovat i herním věcem,“ prozradil hlavní kouč VK Modřanská Prostějov Miroslav Čada.
Hlavním cílem je stejně jako v předchozích letech touto dobou oživení fyzičky. „Prosincový program byl hodně náročný, tým absolvoval spoustu zápasů a holky ztratily dost sil, které teď potřebují nabrat zpátky. Tak, aby pak kondičně bez problémů vydržely až do konce sezóny,“ vyložil Čada.
Na Silvestra a Nový rok budou mít jeho svěřenky svátečně odpočinkový víkend, od pondělí 2. ledna následně příprava začne opět nanovo. První soutěžní střetnutí po přestávce čeká Hanačky v sobotu 7. 1. na hřišti SG Brno v rámci 15. kola UNIQA extraligy ČR. „Žádné přípravné utkání do té doby neplánujeme,“ doplnil Čada.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.