> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

www.zabavanakolech.cz

vloženo: 15.01.2012           komentářů: 0

Cílem společnosti TCP articles je podílet se na rozvoji ekologické městské dopravy v našem zatíženém regionu. Ideálním nástrojem, který je nejrychlejším a zároveň
k prostředí nejšetrnějším dopravním prostředkem, dostupným a použitelným takřka pro každého je - elektrokolo.
Elektrokola se stala na západ od našich hranic již běžným dopravním prostředkem a velmi rychle prorážejí také u nás.

Jedná se o klasické jízdní kolo, které na první pohled od normálního kola nerozeznáte. Jediný rozdíl je v tom, že na rámu je umístněn akumulátor a nejčastěji v zadním náboji bezkartáčový elektromotor.
Motor jezdci pomáhá při šlapání nebo dokonce pouhým přidáváním plynu na řidítkách – tedy stejně jako na motocyklu a to až do rychlosti 25 km/h. Elektrokolo nabízí jezdcům nové možnosti. Jednak jízdní dosah až 90 km (po vybití se dále pohybujete jako na normálním jízdním kole )a potom ten nádherný tichý pohyb v ceně cca 2 Kč za 100 km ! Jedná se tedy o ideální způsob cestování do zaměstnání bez propoceného trika, na delší výlet, nebo na zahradu a to i pro naprosto netrénovaného jedince. Samozřejmě nepotřebujete žádný řidičský průkaz.

Naše firma TCP articles sídlí v Ostravě-Kunčičkách, kde máme k dispozici skladem cca 20 modelů elektrokol . Jsme autorizovaní distributoři renomovaných a osvědčených firem. Zabýváme se prodejem a samozřejmě i servisem již několik let. Přijďte se k nám poradit a vyzkoušet si jízdu na elektrokolech nebo elektroskútrech.
V nabídce máme rovněž elektrokoloběžky, jak pro dospělé, tak i pro děti a další zajímavé elektropojezdy.
Naše nejbližší předváděcí akce: 3.12 a 10.12. Globus-Ostrava-Plesná
16.12-20.12. Vánoční trhy ČEZ Arena, Vítkovice
TCP articles s.r.o., Ostrava-Kunčičky, ul. Škrobálkova 200/42, tel: 596 613 963 , mobil: 725 249 403 , e-mail: info@tcp-articles.com

autor: TCP articles s.r.o.

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.