> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Navigators SE VRACÍ DO BRNA!

vloženo: 15.01.2012           komentářů: 0

Navigators SE VRACÍ DO BRNA!

Praha, 11. 1. 2012 - Mluví se o nich jako jedné z mála českých kapel se světovým zvukem. Sedmičlenná kapela, jejíž styl by se dal specifikovat jako urban – soul - funk má za sebou dvě vydaná alba, jednu exklusivní edici vinylových desek, pět videoklipů a stovky výjimečných koncertů. Na konci roku 2011 zaplnili svým vánočním speciálem legendární pražský Lucerna Music Bar a v lednu se konečně vrací do Brna v rámci své Think Big tour!

„Tenhle koncert si rozhodně nenechte ujít. Fanoušci se můžou těšit na to nejlepší z obou desek i na novinky, které jsme koncem roku zařadili na play list. Pokud jste nás ještě naživo neviděli a baví vás spektrum od soulových balad přes jazz-rapové beaty, hip-hop až po striktní funk, je tenhle večer jasně pro Vás“, vzkazují Navigators na svých stránkách.

Jejich „sirkový“ videoklip k písni My Place viděli lidé v Kanadě, Británii, Austrálii i Japonsku, poslední rok pracovali se stejným režisérem na výpravném videoklipu s názvem Getting Out. Jeho dlouho očekávaná premiéra odstartovala Think Big Tour, s nímž v pátek 27. 1. 2012 zavítají i do brněnského multikulturního centra STADEC.

Think Big Tour vznikla v roce 2011 ve spolupráci s Nadací O2 a upozorňuje tak na projekt, který dává mladým lidem podporu a motivaci k tomu,  aby změnili život kolem sebe k lepšímu. „Je to projekt, který podpořil již 300 lidí a jejich 100 projektů částkou přes 5,4 mil. Kč. V Brně tak Nadace 02 mohla podpořit např. Tomáše Ostrého a jeho projekt ‚DivadloGO‘, který podporuje osoby s vadou řeči“, uvedla za Nadaci O2 koordinátorka projektů Jitka Kálmánová.

Více informací o Think BIG získáte na www.o2thinkbig.cz.

Vstupenky na koncert si můžete již nyní zakoupit ve Stadecu, Indies, Wolf Music, TIC, Dům pánů z Lipé nebo prostřednictvím systému SMS Ticket na http://www.smsticket.cz/Akce/360-FRIDAY-STADEC-LIVE-Navigators.aspx.

autor: www.o2thinkbig.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.