> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

IKEA Business

vloženo: 30.01.2012           komentářů: 1

Moravské firmy mohou od ledna
využít novou službu IKEA Business


Brněnský obchodní dům IKEA právě odstartoval speciální službu IKEA Business. Díky tomu mohou podniky na jihu Moravy nakupovat nábytek přes internet či využít rady a doporučení interiérového specialisty. Podnikatelé novou službu oceňují především kvůli velké úspoře času.
Majitelé firem a živnostníci se mohou do programu IKEA Business registrovat na internetových stránkách IKEA nebo přímo v brněnském obchodním domě. Podnikatelé následně obdrží členskou kartu a mohou tak začít s vybavováním či modernizací svých firemních prostor již v den registrace. Firmy mají možnost v rámci nového programu využívat služby s názvem Interiérový konzultant, Objednávka na dálku či Vyzvednutí zboží a doprava. Program již úspěšně funguje v 26 zemích po celém světě.
„Firmy, které sídlí v odlehlých koutech Moravy, měly často s nákupem v IKEA problém. Přestože mají o naše zboží zájem, tak z časových důvodů nemají možnost do Brna přijet osobně a nakoupit. Proto nás velice těší, že je už i náš brněnský obchodní dům zapojen do tohoto celosvětového programu,“ uvedla Dagmar Juřičková, marketingová manažerka ze společnosti IKEA Brno. „O službu je mezi klienty velký zájem. Množství firem, které si přejí službu IKEA Business v Brně využívat, se aktuálně pohybuje v řádu stovek a neustále roste,“ dodala Juřičková.
V rámci programu IKEA Business mohou zákazníci využít služby interiérového konzultanta, který je provede obchodním domem a poradí jim, jaké řešení by bylo pro prostory jejich firmy nejvýhodnější. Uvede je do problematiky materiálů a vlastností jednotlivých výrobků a vypracuje originální návrh zařízení místností. Objednávka na dálku podnikům zase umožňuje vytvořit si online nákupní seznam a zaslat ho na vybraný obchodní dům IKEA v Brně, Ostravě nebo Praze. Nová služba zároveň nabízí možnost nechat si dopravit vybraný nábytek přímo na zadanou adresu.
Přínos nové služby IKEA Business podle odborníků spočívá především v úspoře času. „Hlavně menší firmy a živnostníci trpí akutním nedostatkem času. Rozhodně tedy přivítají, pokud se výběru nábytku mohou věnovat bez závislosti na otevírací době,“ uvedla Eva Svobodová, generální ředitelka z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. „Výhodu nové služby IKEA vidíme v možnosti objednávky na dálku a sjednání přepravy až do provozovny. Dle našich výzkumů je většina malých a středních podnikatelů časově velmi vytížena a čas se snaží efektivně využívat. Oblast prodeje nábytku je segmentem, který zatím sílu internetu opomíjel,“ sdělila Radomíra Kotlárová, první místopředsedkyně Unie malých a středních podniků ČR.


O službě IKEA Business
Služba IKEA BUSINESS je otevřená všem registrovaným podnikatelům. Ti se mohou se přihlásit online ze svého počítače nebo přímo v obchodním domě IKEA. Jakmile obdrží svou členskou kartu, mohou využívat členských výhod a speciálních služeb. Mezi ty se řadí Interiérový konzultant, Objednávka na dálku a Vyzvednutí zboží a doprava.

O obchodním domě IKEA Brno
Obchodní dům IKEA Brno nabízí svým zákazníkům kvalitní a designový nábytek vystavený na 24 375 m² prodejní plochy. Je tak jedním z největších center IKEA v České republice. Nachází se v areálu AVION Shopping Parku, který patří mezi nejnavštěvovanější nákupní zóny jihomoravské metropole.
IKEA Brno nabízí svým zákazníkům 57 předváděcích pokojů, jež poskytují atraktivní inspiraci pro pohodlné a účelné bydlení. Návštěvníci obchodního domu mohou navíc navštívit restauraci s 600 místy nebo využít nový dětský koutek Småland.
O společnosti IKEA Group

Obchodní domy IKEA najdete ve více jak 44 zemích světa. Většina z nich patří do IKEA Group (držitel licence). V IKEA Group jsou sdruženy všechny provozní jednotky IKEA - skupina průmyslových společností Swedwood, divize odpovědná za distribuci a skladování a dále společnosti, které vlastní obchodní domy IKEA v nejrůznějších zemích celého světa.

autor: IKEA

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.