> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nadstavbovou část odstartují ženy

vloženo: 30.01.2012           komentářů: 0

Nadstavbovou část odstartují ženy VK až 11. února doma s Olympem
Suverénním způsobem bez ztráty jediného bodu ovládly naše volejbalistky základní část UNIQA extraligy žen ČR 2011/12. Nyní přichází na řadu nadstavbová fáze, v níž bude tým VK Modřanská Prostějov hrát Skupinu I o 1. až 5. místo.

V úvodním kole této grupy mají však obhájkyně titulu zápasové volno a do bojů tak vstoupí až 11. února proti Olympu Praha. Dalšími soupeři největších favoritek soutěže budou družstva Slavie Praha, KP Brno a UP Olomouc.

Los nadstavbové skupiny I UNIQA extraligy žen
19. kolo (sobota 4. února): Olymp Praha – Olomouc, Slavia Praha – KP Brno.
20. kolo (sobota 11. února): Prostějov – Olymp Praha (17.00 hodin), Olomouc – Slavia Praha.
21. kolo (čtvrtek 16. února): Slavia Praha – Prostějov (17.00 hodin), KP Brno – Olomouc.
22. kolo (sobota 18. února): Prostějov – KP Brno (17.00 hodin), Olymp Praha – Slavia Praha.
23. kolo (sobota 25. února): Olomouc – Prostějov (17.00 hodin), KP Brno – Olymp Praha.
24. kolo (čtvrtek 1. března): Olomouc – Olymp Praha, KP Brno – Slavia Praha.
25. kolo (sobota 3. března): Olymp Praha – Prostějov (17.00 hodin), Slavia Praha – Olomouc.
26. kolo (sobota 10. března): Prostějov – Slavia Praha (17.00 hodin), Olomouc – KP Brno.
27. kolo (čtvrtek 15. března): KP Brno – Prostějov (17.00 hodin), Slavia Praha – Olymp Praha.
28. kolo (sobota 17. března): Prostějov – Olomouc (17.00 hodin), Olymp Praha – KP Brno.
Termíny jsou předběžné a mohou se změnit.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.