> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

O národní pohárovou trofej

vloženo: 12.02.2012           komentářů: 2

O národní pohárovou trofej se porveme v Olomouci, vítěz projde do středečního finále Česko-slovenského poháru
Krátce po vyřazení z evropské Ligy mistryň čeká naše volejbalistky další velmi důležitý boj, tentokrát poprvé v letošní sezóně s titulovým podtextem. V pondělí 13. února od 17.00 hodin v hale olomouckého SK UP je totiž na programu finálový duel Českého poháru žen 2011/12 mezi domácím týmem a VK Modřanská Prostějov.

Bitva o národní pohárovou trofej má stejné dějiště i obsazení jako loni, kdy Modřanky přesně před rokem zvítězily poměrně hladce 3:0. Totéž chtějí zopakovat nyní, čímž by dosáhly už na pátý triumf v ČP za sebou! Proti prodloužení série budou hanácké rivalky, které sice nemají tak silné družstvo jako v minulé sezóně (stříbro v extralize), ale do finálového střetnutí poháru stejně postoupily.
Favoritem nadcházejícího derby samozřejmě je náš kolektiv, byť prochází náročným programem a v Olomouci sehraje třetí zápas během pěti dnů (plus cestování do Istanbulu a zpět). Navíc v případě očekávané výhry nastoupí hned ve středu 15. února od 16.30 hodin do finále Česko-slovenského poháru v Bratislavě proti domácímu Doprastavu.
Na olomoucké palubovce se ženy VK každopádně budou moci opřít o podporu svých fanoušků, kterých se do nedaleké metropole Hané tradičně chystá početná enkláva.

Cesta do finále Českého poháru 2011/12
Olomouc – čtvrtfinále: SK UP – Ostrava 3:0 (13, 18, 13), Ostrava – SK UP 1:3 (-23, 19, -22, -21). Semifinále: Frýdek-Místek – SK UP 3:0 (25, 25, 23), SK UP – Frýdek-Místek 3:0 (22, 18, 17) a Zlatý set 15:10.
Prostějov – čtvrtfinále: Přerov – VK Modřanská 1:3 (-13, 23, -21, -22), VK Modřanská – Přerov 3:0 (11, 21, 15). Semifinále: Olymp Praha – VK Modřanská 1:3 (-13, -18, 24, -21), VK Modřanská – Olymp Praha 3:1 (20, 19, -30, 15).

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.