> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Švédská hvězda reggae míří ......

vloženo: 15.02.2012           komentářů: 1

Švédská hvězda reggae míří do Prostějova.
Hvězda evropského reggae a dancehallu přijíždí do Česka. Od 23. do 25. února navštíví Joey Fever ze Švédska postupně Prahu, Prostějov a Opavu. Na jeho miniturné ho doprovodí Forward March Posse a Wicked soundsystem. V Prostějově v klubu Apollo 13 a Opavě ho doprovodí i hip hopové duo Douny & Fudja.


Švédská hvězda reggae míří do Prostějova
Oblíbený seriál karibské hudby Harvest party v prostějovském klubu Apollo 13 nezastaví ani zimní měsíce. Naopak! Čím větší zima venku je, tím známější tváře a hlasy do Prostějova míří. Tentokrát se totiž na Hané představí vycházející hvězda evropského reggae a dancehallu Joey Fever. Švédský zpěvák, který nedávno představil debutové LP „In Fever“, které vyšlo pod britským labelem Lockdown, zpívá už od roku 1998 a prostějovskému publiku se představí 24.2. Za sebou má několik hitů pod různými vydavatelstvými a kromě rodného Stockholmu se proslavil už skoro po celé Evropě. Zpěváka s nezaměnitelným hlasem na miniturné doprovodí DJ-ové Forward March Posse z Prahy. „Joey Fever přijede do Česka na 3 dny. A myslím, že pro nás může být velkou ctí, že kromě Prahy a Opavy přijede taky do Prostějova. Hudební fanoušci by si ho rozhodně neměli nechat ujít, protože s velkou pravděpodobností ho budou mít možnost spatřit už jen na velkých festivalech, kam jeho hvězda jasně směřuje.“ dodává pořadatel koncertu Vítězslav Lužný. V pátek 24.2. v klubu Apollo 13 vystoupí také zástupci prostějovské hudební scény – necelý půlrok po veleúspěšném křtu debutového alba „Nemáš ani ponětí“ rozjedou svoji show i hiphopoví Douny & Fudja. Na závěr celé akce zábavu ještě obstarají DJ-ové z opavských Wicked sound, v Prostějově velmi dobře známí. Celá akce začne ve 20 hodin a více informací se dozvíte na webu klubu nebo na facebooku. 

autor: Vítězslav Lužný

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.