> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

V semifinále ČP jsme na Děčín

vloženo: 18.02.2012           komentářů: 0

V semifinále ČP jsme na Děčín nestačili a zítra tak budeme bojovat pouze o třetí místo!

Po vítězném zápase ve Varnsdorfu proti Kolínu v rámci čtvrtfinále jsme dnes nastoupili v Děčíně proti tamnímu celku, abychom se utkali o finále Českého poháru mužů. Stejně jako ve včerejším utkání jsme i dnes prakticky od začátku udávali tempo zápasu a již v první čtvrtině jsme si vytvořili několikabodový náskok. Ve druhé čtvrtině jsme sice slibné vedení ztratili, ale výborným závěrem druhého kvartálu a osmi body v řadě jsme se utrhli na poločasové pětibodové vedení 36:31. Po přestávce a změně stran se naše ofenzíva ale začala pořádně trápit a po vyrovnané pětiminutovce přišel bodový půst Orlů a úspěšné tříbodové střely domácího Děčína, které pokračovaly až do úvodu závěrečné periody. Celkově jsme tak úsek na rozmezí třetí a čtvrté periody prohráli poměrem 1:21! Děčín si tak poměrně rychle vybudoval devítibodové vedení, které v poklidu udržoval a v závěru ještě překročil dvoucifernou hranici. Nakonec jsme tak podlehli severočeskému celku poměrem 68:79 a musíme se smířit pouze s bojem o třetí místo.

autor: BK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.