> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Pivotéka Ostrava DAMSIPIVO.CZ

vloženo: 21.02.2012           komentářů: 1

Kvasnicové pivo v ledničce - PET láhve: Biovar Qásek Ostrava: Tmavá 11°, Medová 11°, Světlý ležák 12°, Polotmavá 13°. Bon Zašová: Světlý ležák 12°, Weissbier 13°, Tmavý speciál 14°. Franc Hlučín: Pomerančová 12°, Švestková 12°, Grepová 12°. Hukvaldy: Světlý ležák 12°, Polotmavý speciál 14°. Klášter Hradiště n.J.: Světlý ležák 11°. Kvasar Sentice: Medová 10°, Medová 12°, Medová tmavá 13°, Medová 15°. Rychtář Hlinsko: Natur nefiltrovaná 12°. Svijany: Fanda polotmavá 11°, Kvasničák 13°. Valášek Ležák 12°, Tmavý ležák 12°, Polotmavý ležák 12°, Pšeničný ležák 12°, Vídeňský ležák 12°, Borůvkový ležák 12°, Višňový ležák 12°, Speciál 14°. Valašský piv. Kozlovice: Kozlovický Fojt tmavá 12°. Dále prodej sudového a lahvového piva malých a středních českých a moravských pivovarů. Sklenice na pivo a reklamní předměty pivovarů. Limonády s chmelem, pivní pálenky a likéry, pivní kosmetika a výčepní zařízení. DAMSIPIVO.CZ, Tesco Hrabová za Makrem, Prodloužená 807, 720 00 Ostrava-Hrabová, www.damsipivo.cz.
telefon: 603209963
email: damsipivo@damsipivo.cz

autor: www.damsipivo.cz.

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.