> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

NEJLEPŠÍ KOLEKTIV KRAJE

vloženo: 04.03.2012           komentářů: 1

Družstvo mladších dorostenek DHK ZORA Olomouc - mistr České republiky za rok 2011, bylo vyhlášeno v anketě SPORTOVEC OLOMOUCKÉHO KRAJE 2011 jako nejlepší kolektiv mládeže.

Blahopřejeme !!!!!!!!!

V přerovském hotelu Jana proběhlo ve středu večer slavnostní vyhlášení ankety o nejlepší sportovce Olomouckého kraje za rok 2011. Anketu, kterou už po jedenácté pořádá Olomoucký kraj ve spolupráci se společností TK PLUS vyhrála s převahou v hlavní kategorii wimbledonská vítězka a nejlepší sportovkyně České republiky 2011 - tenistka Petra Kvitová. V kategorii nejlepších sportovních kolektivů bylo vyhlášeno jako vítěz volejbalové družstvo žen VK Agel Prostějov, suverén naší volejbalové scény.

V tak hvězdné společnosti se ocitly mladší dorostenky našeho klubu - mistryně České republiky za rok 2011 a i v probíhající sezoně suverénní lídr soutěže mladších dorostenek. Družstvo vedené trenérem Mgr. Lubomírem Krejčířem a vedoucí družstva Mgr. Janou Fischerovou, která je současně asistentkou trenéra už neprohrálo v mistrovském utkání skoro dva roky. Děvčata nemají ve své kategorii vážnějšího soupeře a proto si k přípravě zve špičková družstva ze sousedních zemí, nebo za nimi zajíždějí k zápasům a často hrávají přípravná utkání se staršími soupeřkami.

Slavnostního aktu se jako zástupkyně družstva olomouckých nadějí zúčastnily kapitánka týmu Nikola Jansová a brankařka Anna Nováková, trenér Mgr. Lubomír Krejčíř, jeho asistentka a vedoucí družstva Mgr. Jana Fischerová, bývalá československá reprezentantka a své mladší kolegyně přijela podpořit také současná reprezentační brankařka a trenérka brankařek v olomoucké Zoře Bc. Barbora Raníková. Všichni zástupci našeho klubu si slavnostní shromáždění užili a odnesli si hodně pozitivních poznatků do další sportovní činnosti. Olomoucká ženská házená se nemusí obávat budoucnosti. Talent děvčat z oceněného družstva a jejich chuť stále se zlepšovat je toho zárukou. Děvčata pocházejí převážně z "olomoucké líhně alentů", poděkování ale patří i práci dalších klubů (na příklad Bohunice, Zubří a další), z nichž ty nejtalentovanější přicházejí do olomouckého centra mládeže a zde pokračují ve svém sportovním růstu.

A tady jsou všechna jména děvčat, která se podílela na úspěších družstva a patří jim tedy náš obdiv, poděkování, blahopřání k dosaženým výsledkům a přání k tomu, aby dosažené úspěchy měly i další pokračování.

Anna Nováková, Michaela Havlíčková, Klára Sovová, Sylvie Rokytová, Kateřina Jurníčková, Nikola Jansová, Lucie Zimová, Markéta Brandýsová, Michaela Palátová, Lucie Hochvaldová, Tereza Štegrová, Tereza Fryčáková, Vendula. Fryčáková, Adriana Míšová, Natálie Durčáková, Klára Pietraszová, Kamila Minaříková, Kateřina Lounová, Alžběta Jordánová, Eva Konečná, Anna Fialová, Jaroslava Směšná, Simona Fryčáková, Jarmila Trumpešová, Jana Doleželová, Lucie Sklenářová, Vendula Fritschová, Barbora Opletalová.

Výsledky jednotlivých kategorii

Sportovec Olomouckého kraje 2011:

Nejlepší senior:
1.Petra Kvitová (tenis, Prostějov)
2.Tomáš Berdych (tenis, Prostějov)
3.Jana Horáková (cyklistika BMX, Prostějov)
4.Tomáš Slovák (kanoistika, Olomouc)
5.Pavlína Žižková (veslování, Olomouc)

Nejlepší seniorský tým:
1.VK AGEL (Modřanská) Prostějov (volejbal)
2.Tomi-Remont Prostějov (rafting)
3.BC DTJ Prostějov (box)

Nejlepší junior:
1.Martin Hála, Tomáš Přikryl (fotbal, Olomouc)
2.Robin Wagner (cyklistika, Prostějov)
3.Nikola Tatoušková (kuželky, Šumperk)

Nejlepší juniorský tým:

1.DHK ZORA Olomouc (házená)
2.TK AGROFERT Prostějov (tenis)
3.Fenix Ski Team Jeseník (běh na lyžích)

Nejlepší trenér:
1.Miroslav Čada (volejbal, Prostějov)
2.Robert Knebel (kanoistika, Olomouc)
3.Richard Beneš (nohejbal, Prostějov)

Nejlepší handicapovaný sportovec a sportovkyně:
Michal Motrinec (judo, Olomouc), Eva Kacanu (atletika, Olomouc

autor: Redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.