> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nejbližší termín kurzu Zdravotník

vloženo: 10.03.2012           komentářů: 0

Nejbližší termín kurzu Zdravotník ZA, včetně jeho doškolení je 16. března ( pátek ) od 8.30 na OS ČČK Prostějov, Milíčova 3.

Další odborná konference pro zdravotní sestry v roce 2012 akreditovaná u České asociace sester bude 24. března 2012 sobota a podobné téma 26. března 2012 pondělí od 8.30 na OS ČČK Prostějov, Milíčova 3.

Téma – Canisterapie, felinoterapie, poznej sáme sebe, automatická kresba, .. – podrobný program v sekci – konference pro zdravotní sestry

( za 4 pasivní kredity a poplatek 200 Kč ). Pokud máte již nyní o konferenci zájem, napište na e-mail svoje jméno a datum narození )

Od března 2011 pořádáme pro děti z mateřských škol a 1. stupně základních škol divadélko – Jak sněhuláček záchranář ošetřoval medvídka Popletu. Pro ty MŠ, ZŠ, kde jsme již divadélko hráli, máme připraveny 2. díl – Jak sněhuláček záchranář ošetřoval medvídka Popletu 2 ( další loutka – bacil Vasil a realistické maskování zranění ). Cena 950 Kč pro Prostějov, 1100 Kč pro okres Prostějova, 1200 Kč pro další okolí.


Od ledna 2012 pro veřejnost – zážitkové kurzy první pomoci včetně realistického maskování zranění za super cenu 399 Kč. O absolvování kurzu získáte osvědčení.


Tyto akce jsou financovány z veřejné finanční podpory Města Prostějova a Olomouckého kraje !!


Nová služba Oblastního spolku ČČK Prostějov zaměřená hlavně na seniory, ale i na ty, kteří si chtějí užívat volna po práci a nezdržovat se zbytečnostmi jako je úklid !!

Ve Vaší domácnosti provedeme ověřenými pracovnicemi

úklid – mytí podlah, oken , nábytku, sociálního zařízení a další, mytí nádobí, žehlení, praní, drobné opravy prádla, nákup potravin.

Pomůžeme Vám s vyřízením formalit na úřadě.

Doprovodíme Vás k lékaři, kadeřnici, na pedikůru, masáže apod.

Zajišťujeme individuální cvičení s ohledem na Váš zdravotní stav ve Vaší domácnosti ( s prvky

jógy )

Všechny tyto služby za cenu 110 Kč/ 1 hod + jednotné cestovné po Prostějově 50 Kč

Příjem objednávek :

od pondělí do pátku od 8 do 15 hod

Oblastní spolek českého červeného kříže Prostějově

Milíčova 3

Ing. Lenka Černochová

mobil : 723005411

e-mail : prostejov@cervenykriz.eu

autor: www.cervenykrizprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.