> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kalousek z demonstrantů nacisty

vloženo: 22.03.2012           komentářů: 0

Jak Kalousek z demonstrantů nacisty vytvořilMinistr financí Miroslav Kalousek, známý to žvanil a škůdce, ve včerejším vysílání pořadu České televize Otázky Václava Moravce opět zaperlil. Lidé, kteří protestují proti politice současné asociální zkorumpované vlády a zúčastňují se protivládních protestů na náměstích českých měst, jsou podle něj vlastně nacisté a jde jim jen o rozvrácení demokratických institucí.
Děkuji panu Kalouskovi, že se takto vyjádřil, protože teprve nyní mohou občané naší krásné země jasně vidět, jak lehko lze získat nálepku nacisty, extremisty atd. Vzhledem k tomu, že se do protestních akcí zapojilo mnoho tisícovek lidí, jsme tak pravděpodobně zemí s největším počtem nacistů v celé Evropě.
Miroslav Kalousek je zcela zaslepený mocí a cinkáním peněz, jejichž zvuk je pro něj vrcholem všeho blaha. Je ale také arogantní spratek, který oprávněné požadavky občanů, kteří již melou z posledního a nemají často ani co do úst, označuje za snahu o rozvrácení demokratických institucí a nazývá je, jak se již v naší „demokracii“ stalo u nepohodlných zvykem, za stoupence nacismu.
Občané se ale pouze ptají: Kde je ta skutečná demokracie, kterou jsme si přáli? Kde je opravdová svoboda, která nám byla slibována? Kam mizí peníze z našich daní? Kdo rozkrádá státní pokladnu? Z čeho máme žít?
Pane Kalousku, žádný strom neroste do nebe. Dnes jste sice na koni, ale z něj se i padá. Na každého jednou dojde a každý se dříve či později dočká spravedlivého trestu za své hříchy. Ani Vy nebudete výjimkou.

Pavel Kratochvíl

autor: http://www.radnice-litvinov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.