> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Není čas odrazit se ze dna?

vloženo: 24.03.2012           komentářů: 1

Události několika posledních měsíců naznačují, že jsme spokojeni se situací v naší zemi… Skandál střídá skandál, odměny střídají úplatky a český občan tiše přihlíží z draze zaplaceného tepla domova. Nezávislý pozorovatel by to jistě nazval idylickým soužitím vlády a poddaných. Ale je to ve skutečnosti tak? Opravdu jsme všichni tak šťastní, šťastní proto, že nám tak úspěšně rozkrádají to, co jsme si poctivě jako národ vydřeli? A nemyslím tím jen majetek hmotný, ale rozkrádají i státní suverenitu. Kde jsou ty časy, kdy jsme mohli s hrdostí říci, že jsme ČEŠI??? Teď, když nám vládne Evropská Unie, zaměstnáváme levnou ale mnohdy nekvalitní pracovní sílu ze zahraničí a vlastní lidi necháváme nocovat v parcích a na nádražích, máme ještě vůbec na co být hrdí? Podle mne ne. A je to jen výsledek snažení našich vlád. Výsledek dvaadvacetiletého postupného snižování naší důstojnosti a hrdosti. Vždyť kdo nemá hrdost, ten nebojuje. Ale opravdu v nás už ani špetka nezůstala? Opravdu se už podařilo těm nahoře zlomit nás dokonale? Jistě ne všechny. A ti, co v sobě tu hrdost našli se rozhodli bojovat a vrátit nám to, oč jsme přišli. A snad i díky nim se probouzí i mnoho ostatních. Podpořte tedy naše snažení a přidejte se k nám do boje o to BÝT ČECHEM!!! Podpořte vznikající politickou stranu „CHCEME ZMĚNU!“ a ukažte všem, že se nebojíme, že máme za co bojovat a že to, co je naše si vezmeme zpět…

www.chcemezmenu.webnode.cz


autor: Michal Hrubý

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.