> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Zlatý Měšec 2012

vloženo: 26.03.2012           komentářů: 1

Záložna CREDITAS slavila úspěch v anketě Zlatý Měšec 2012

CREDITAS získala nejlepší známky v hodnocení „Cen produktů a služeb“ a „Klientského servisu“

Spořitelní družstvo CREDITAS získalo v prestižní anketě Zlatý Měšec 2012 nejlepší ocenění v hodnocení finančních institucí podle kritérií „Klientský servis“ a „Ceny produktů a služeb“. V hodnocení nabídky depozitních produktů obsadila záložna v konkurenci 38 bank a spořitelních družstev třetí příčku.

„Zejména ocenění v kategorii Klientský servis nás velmi těší, ale i zavazuje. Jedním z našich cílů je právě spokojenost našich klientů se servisem poboček, call centra, ale i našich Mobilních klientských pracovníků,“ říká k ocenění ředitel Záložny CREDITAS Daniel Skarpíšek.

V anketě Zlatý Měšec hlasují čtenáři serveru Měšec.cz, tedy klienti záložen a bank. 

Úspěch záložny CREDITAS v anketě Zlatý Měšec 2012 potvrzuje nový trend: spořitelní družstva se na tuzemském peněžním trhu prosazují stále výrazněji a zejména svým přístupem ke klientům a cenovou politikou stále více konkurují tradičními bankovnímu sektoru.

Záložna CREDITAS loni zveřejnila záměr získat bankovní licenci. Nabízí všechny depozitní služby jako klasické banky včetně vedení účtu a vydávání bankovních karet. Úroková míra spořících produktů patří trvale k nevyšším na trhu a všechny vklady klientů do výše 100 000 euro jsou pojištěné podle zákona o bankách.

Informace o Záložně CREDITAS, spořitelním družstvu:
Záložna CREDITAS byla založena v roce 1996 v Třebíči. Po změně jména a přemístění centrály do Olomouce v roce 2010 se Záložna CREDITAS stala jednou z nejrychleji rostoucích záložen v Čechách a na Moravě. V současné době má přes 9 tisíc klientů/členů a spravuje finanční prostředky ve výši 4 mld. Kč. V roce 2010 začala záložna s budováním sítě poboček, kterých je 23 a nacházejí se v Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Chotěboři, v Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, v Praze (2), v Kladně, Kolíně, Prostějově, Přerově, Třebíči, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Opavě, Šumperku, Hradci Králové a ve Zlíně. V plánu je otvírání dalších poboček v krajských a okresních městech.Kontakt pro média:
Martin Doležal
e-mail: dolezal@creditas.cz
mobil: +420 604 244 589

autor: Martin Doležal

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.