> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Sportcentrum DDM Prostějov

vloženo: 07.04.2012           komentářů: 0

Sportcentrum DDM Prostějov hostí první finálový turnaj extraligy kadetek

Výhodu domácího prostředí mají mladé volejbalistky VK AGEL Prostějov v nadcházejícím finálovém turnaji (úvodním ze dvou) extraligy kadetek ČR. Ten se koná 7. a 8. dubna v hale Sportcentra DDM za účasti čtyř nejlepších družstev republiky po nadstavbové fázi soutěže.

Naše děvčata obsadila v tabulce druhé místo za suverénním Olympem Praha a tím vybojovala pro svůj klub právo pořádat právě první závěrečné klání. Kromě Hanaček a kolektivu z hlavního města se o medaile poperou ještě TJ Ostrava a Madeta České Budějovice.
Hraje se každý s každým, prostějovské zápasy jsou na programu dva v sobotu 7. 4. (10.00 hodin proti Ostravě, 18.00 s Madetou) a jeden v neděli 8. 4. (12.00 hodin proti Olympu). Výsledky se sečtou do tabulky i s druhým finálovým turnajem, který uzavře celou sezónu 21. a 22. dubna v české metropoli.
„Samozřejmě moc chceme jakýkoliv cenný kov, hlavně abychom neskončili čtvrtí. Do domácích bojů však půjdeme oslabeni, neboť se termínově kryjí s kvalifikačním turnajem o postup do extraligy juniorek ve Šternberku. Tam odjede hned několik opor našeho kadetského výběru, takže polovinu z celkového počtu šesti finálových střetnutí absolvujeme v kombinované sestavě,“ vysvětlil šéftrenér VK Jaroslav Matěj.
Protože sám vede oba nejstarší mládežnické výběry AGELU a nemůže se rozkrojit na dvě půlky, musel vymyslet rovněž řešení ohledně své osoby. „Budu s juniorkami ve Šternberku, zatímco kadetek se během víkendu ujme Peter Goga. Jako bývalý národní reprezentant a současný sportovní ředitel klubu má spoustu zkušeností i nezbytných schopností, na této jeho výpomoci jsme se bez problémů domluvili,“ ocenil Matěj.
Za favorita na titul z extraligy kadetek je všeobecně považován pražský Olymp. „Určitě jej však lze porazit, což jsme v posledním kole nadstavby názorně předvedli. Stejně tak ale můžeme s kýmkoliv prohrát a celkově může každý zdolat každého, takže dopředu cokoliv odhadovat je podle mě hrozně složité. Každopádně platí, že se za každou cenu chceme vyhnout čtvrtému místu. Zisk medaile by byl skutečně velký úspěch,“ zdůraznil Matěj.

Zápasový program 1. finálového turnaje extraligy kadetek v Prostějově (Sportcentrum DDM)
Sobota 7. dubna: 10.00 hodin VK AGEL Prostějov – TJ Ostrava, 12.00 hodin VK Madeta České Budějovice – PVK Olymp Praha, 16.00 hodin PVK Olymp Praha – TJ Ostrava, 18.00 hodin VK AGEL Prostějov – VK Madeta České Budějovice. Neděle 8. dubna: 10.00 hodin TJ Ostrava – VK Madeta České Budějovice, 12.00 hodin VK AGEL Prostějov – PVK Olymp Praha.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.