> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Hubnutí je tak snadné !

vloženo: 10.04.2012           komentářů: 0

Hubnutí ještě nikdy nebylo tak snadné!

Patříte také Vy k ženám či mužům, kteří vyzkoušeli již mnoho diet a stále ještě nemáte svou
vytouženou postavu? Trápí Vás nadváha? Nevzdávejte to! Společnost SISEL International přichází s revolučním řešením: lízátky SlenderPops. Nyní si budete moci s radostí vychutnávat lízátka, se kterými budete nejen hubnout, ale dokonce chránit své zdraví! SlenderPops lízátka jsou výsledkem převratných vědeckých poznatků a nově objevených bio-extraktů. Obsahují extrakty z listů a plodů opuncie. Jedna z nejcennějších vlastností extraktu z listů opuncie je schopnost vázat na sebe tuk, proto se tato rostlina často používá pro hubnutí a kontrolu hmotnosti. Váže na sebe přebytečný tuk a zvyšuje velikost kombinovaných molekul tak, aby již nemohly být v těle absorbovány. Ty jsou pak vylučovány normálním způsobem. Tento proces také podporuje snížení hladiny cholesterolu v krvi. Pocit sytosti tak vydrží déle, protože je zapotřebí více času na trávení. Kaktusové fíky mají projímavé, detoxikační vlastnosti a taktéž snižují hladinu cholesterolu v krvi. Doporučují se pro zvýšení výkonu, protože obsahují minerály jako draslík, vápník a hořčík. Jsou vhodné zejména pro sportovce, protože neobsahují esenciální aminokyseliny a jsou proto rychlým zdrojem energie. Dužina plodu opuncie obsahuje mnoho přírodních barviv, které působí jako antioxidanty a chrání buňky a orgány před volnými radikály. Tím však výčet pozitivních účinků opuncie nekončí. Zde několik z nich: snižuje výskyt kardiovaskulárního onemocnění, pomáhá při léčbě žaludečních vředů, zlepšuje trávící obtíže, snižuje hladinu cukru v krvi, chrání sliznici trávícího traktu, bojuje proti volným radikálům, zvyšuje odolnost organismu proti rakovině, pomáhá při depresivních stavech, působí příznivě na nervovou soustavu, podílí se na odstraňování aterosklerotických plátků v cévách, dodává organismu dostatek vitamínů, minerálů a důležitých živin a je zdrojem vysokého obsahu vlákniny.
Lízátka SlenderPops jsou ochucená xylitolem. Xylitol je optimální alternativa k cukru. Pečuje o zuby, čímž se snižuje riziko vzniku zubního kazu. Obsahuje o 40% méně kalorií než cukr. A to nejlepší: Xylitol je čistě přírodní sladidlo. Získává se z rostlinných vláken kukuřice nebo březové kůry, lízátka SlenderPops jsou tudíž vhodná také pro diabetiky, lidi držící uhlohydrátovou dietu a také pro ty, kteří chtějí omezit další příjem cukru ve stravě! S lízátky SlenderPops dosáhnete fantastických výsledků a navíc si na nich pochutnáte! Balení obsahuje mix tří příchutí: třešňovou, pomerančovou a hroznovou.
Pokud i Vás zaujala možnost jak zdravě zhubnou a podpořit své zdraví, neváhejte nás pro bližší informace kontaktovat na telefonním čísle 773 747 994 nebo na emailové adrese siselofficecz@gmail.com. Informace o společnosti SISEL International a jejich produktech najdete na webové stránce www.mysisel.com/ostrava.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.