> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chris Norman - Hits Tour

vloženo: 12.04.2012           komentářů: 1

Chris Norman - Hits Tour - 25.4. 2012 na Zimním stadionu Ostrava-Poruba


Fantastická zpráva pro fanoušky skupiny SMOKIE! Originální hlas této britské legendy, Chris Norman mířit na své první turné po České republice! V Ostravě vystoupí 25.4.2012 v 19,00 hodin.

Chris Norman - Hits Tour 2012
Legendární hlas SMOKIE, přijíždí na své historicky první turné v České republice!

Termíny:
24.4. Plzeň
25.4. Ostrava, v 19,00 hodin
26.4. Zlín
28.4. Pardubice
29.4. Praha
30.4. Praha

Fantastická zpráva pro fanoušky skupiny SMOKIE! Originální hlas této britské legendy, Chris Norman mířit na své první turné po České republice! Chris Norman byl spoluzakladatelem Smokie a jejím frontonem od roku 1965 do roku 1986. Charismatický zpěvák prodělal v roce 1971 vážnou infekční nemoc, která ovlivnila i jeho hlasivky. Po zotavení byl jeho hlas drsnější a stal se poznávacím znamením skupiny. V roce 1972 nahráli Smokie svůj albový debut, bez větších ohlasů. V té době si však skupinu vyhlédla již uznávaná producentsko-skladatelská dvojice Nicky Chin a Mike Chapman, která produkovala hvězdy glamrocku, například Sweet, Mud či Suzi Quatro, nebo později slavnou diskotékovou formaci Hot Chocolate. Bylo to velice šťastné spojení, protože skupina začala chrlit hity jako na běžícím pásu. První singl z alba „If You Think You Know How to Love Me“ se vyhoupl na třetí místo britské hitparády a vévodil hitparádám dalších evropských zemí. Následoval „Don't Play Your Rock'n'Roll to Me“, „Something's Been Making Me Blue", „Wild Wild Angels" and "I'll Meet You at Midnight". Psal se rok 1976 a skupina vypouští do světa svůj největší hit „Living Next Door to Alice“, následován „Lay Back in the Arms of Someone " a skupině leží Evropa u nohou. V roce 1978 vévodili hitparádám písně „Stumblin in“ (duet se Suzi Quatro) a Mexican girl, z alba Thje Montreux album. Následovaly hity „Do To Me", "Babe It's Up to You" a hlavně „Run To Me“. Po rozchodu s dvojicí Chinn – Chapman však členové Smokie nebyli schopni vyprodukovat album, které by mělo hitové ambice.
Chris Norman natočil své první sólové album, ovšem bez většího ohlasu. V roce 1986 však naplno bodoval svým druhým albem a hit „Midnight Lady“, který napsal hitmaker Dieter Bohlen a stal se hitem v celé Evropě. Poté se rozhodl opustit Smokie a věnovat se své sólové kariéře. Natočil téměř dvacet studiových alb, v roce 2009 vyšlo koncertní CD i DVD z vyprodaného berlínského Tempodromu.

Prodej vstupenek:

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticket Portal, také na našem INFOCENTRU!!! (Krytý bazén Ostrava-Poruba) a na recepci Hotelu Sport Club (Zimní stadion Ostrava-Poruba).
V prodeji je 5.000 lístků (lze využít 1.500 sedadel k sezení, lístky nejsou pro sezení označeny).

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.