> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nová speciálka her DAGDA

vloženo: 26.04.2012           komentářů: 2

Rád bych Vás upozornil na novou speciálku her a hlavolamů.

Byl jsem léta zvyklý nakupovat kvalitní a originální dárky v prodejně YOGI na Nádražní ulici v centru Ostravy. Široký sortiment a hlavně kvalitní obsluha byl ten důvod , proč jsem se zde rád a opakovaně vracel. Dnes již vím , že tuto prodejnu nenavštívím.

K tomuto závěru jsem dospěl poté , když jsem již zmiňovanou prodejnu vloni navštívil s úmyslem vybrat dárky za vysvědčení.Mladík , který stál za pultem , byl zabaven počítačem a evidentně jevil nezájem,že do prodejny někdo vstoupil.Sám jsem jej tudíž oslovil a požádal jej o předvedení konkrétní hry.Neměl celkem tušení co požaduji a sám mi nebyl schopen nabídnout nic dle mých požadavků.

Slušně jsem ho požádal , zda by mi mohl zavolat někoho ze zdejších prodavaček.Odpověď zněla , že je zde sám.Prodejnu jsem rozladěn opustil.Za několik dní jsem prodejnu navštívil znovu , v naději , že již zde bude někdo z dřívějšího personálu. Opět za pultem stál již zmíněný mladík, který po dotazu na mou oblíbenou prodavačku Janu zrozpačitěl a odpověděl,že paní Janu nezná.Zavolal si na pomoc vysokou, štíhlou paní, která mě začala obsluhovat, ovšem o zboží nemněla ani páru a po mém opětovném dotazu na odbornější obsluhu, na kterou jsem byl zde zvyklý, mě velice arogantním způsobem odbyla. Dárek jsem zase nevybral a znechuceně odešel.

Tuto prodejnu jsem již neměl v úmyslu navštívit, ale speciální vánoční přání mých dětí mě k tomu donutilo. Obsluha se od léta nezměnila. Dříve stačilo říct, pro koho dárek chci a co dotyčného baví a vždy jsem odešel s dárkem, ze kterého byli obdarovaní nadšeni.Opět mi nikdo neporadil, a tak jsem šel své nákupy udělat jinam.

Letos jsem s dětmi v rámci Dne Země navštívili centrum Ostravy. Na Masarykovo náměstí
jsme šli od tramvaje po ulici Reální, kde děti v nenápadné výloze obchodu DAGDA zaujala hra se zvířátky. Vešli jsme dovnitř pro bližší informace.Byl jsem mile překvapen , když jsem zde uviděl známou tvář.Po příjemném uvítání jsme byl ohromen velikostí prodejny a rozsáhlostí sortimentu. Tato zastávka se protáhla na delší dobu, protože si děti v patře prodejny mohly vyzkoušet holandský billiárd a speciální fotbálek Waykick. Věnovala se jim příjemná slečna.Odcházeli jsme s pocitem, že jsme zde byli vítanými návštěvníky a že se máme opět kde obrátit pro odbornou radu při nákupu nejen společenských her a to vše ve velmi příjemném prostředí.
autor: Zdeněk Jánský

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.