> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

První prozrazenou posilou

vloženo: 12.05.2012           komentářů: 1

První prozrazenou posilou je mladá smečařka z pražského Olympu Andrea Kossányiová

Vedení VK AGEL Prostějov chtělo nové posily pro svůj hráčský kádr udržet v tajnosti až do oficiální tiskové konference, jež se chystá. Jedno ze čtyř víceméně jistých jmen na tvořící se soupisce však už proniklo na veřejnost prostřednictvím sociálních sítí a internetu, takže skutečně platí: na Hanou přichází Andrea Kossányiová. Byť její přestup ještě není po všech stránkách administrativně dotažen.

Smečařka se narodila 6. srpna 1993 v Příbrami, měří 184 centimetrů a v posledních letech patřila k oporám PVK Olymp Praha. Během uplynulé sezóny se stala šestou nejvíce bodující hráčkou UNIQA extraligy žen ČR s absolutně nejlepším podáním, se svým týmem získala stříbro a své nové působiště již dobře zná, neboť proti našim volejbalistkám nastoupila v ročníku 2011/12 hned devětkrát včetně finálové série.
Andrea má na kontě řadu úspěchů z mládežnických kategorií. Na klubové úrovni zlato z extraligy juniorek 2010 a stříbro z extraligy kadetek 2010, v reprezentaci České republiky se podílela na bronzu z mistrovství Evropy juniorek 2010 (vybrána do All Stars turnaje) a na 10. místě z evropského šampionátu kadetek 2009. Loni se dokonce stala dost nečekaně tahounkou našeho národního výběru na mistrovství Evropy žen, kde z toho byla konečná 8. pozice.
„Informace o příchodu Andrey Kossányiové k nám je poněkud předčasná. Je pravda, že jsme s ní podepsali smlouvu, ale z administrativního hlediska ještě není celá věc dotažená a tím ani uzavřená,“ sdělil sportovní ředitel VK Peter Goga. „Kossányiová je velký talent, výrazně se prosazovala v mládežnických kategoriích včetně reprezentace a poslední dvě sezóny i v ženách Olympu. Byl o ni nemalý zájem ze zahraničí, proto jsme rádi, že se nám ji podařilo získat,“ řekl předseda správní rady našeho oddílu Petr Chytil. „Prostějov měl o mě velký zájem, což mě těší. Nejprve jsem chtěla maturitou dokončit střední školu a to se povedlo, teď mohu udělat další krok ve své sportovní kariéře. Snad se v silné konkurenci kvalitního prostějovského kádru prosadím,“ připojila samotná hráčka.
A jedna důležitá drobnost na závěr: příjmení nové akvizice AGELU se vyslovuje Košányová, protože otec Andrey pochází z Maďarska. Tak hodně štěstí na nové štaci, Andreo!

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.