> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Pojištění nájmů

vloženo: 15.05.2012           komentářů: 2

Jistý nájem

V dnešní těžké finanční situaci se stále víc občanů, ale i podnikatelů dostává do platební neschopnosti. Proto společnost Guarenty-group připravila pojištění nájmů.

Pronajímáte nemovitost, byt či nebytové prostory? Ikdyž zatím nájemci platí v pořádku, nespoléhejte se, že to tak bude stále. Až k platební neschopnosti dojde, nepůjde tento konkrétní případ již pojistit.

Pojištěný majitel v případě neplacení, dostane proplaceno od pojišťovny až 6 nájmů a navíc všechny starosti s vymáháním přebírá pojišťovna. Ušetří vám to čas, peníze i starosti.

Pokud máte ve své nemovitosti nájemce, co neplatí a nechce se ani vystěhovat, máme pro vás balíček právních služeb v ceně 9 000Kč, kde máte služby jak na vystěhování neplatiče tak i na vymáhání dlužné částky. Cena je nižší než je běžné.

Pokud se nájemce již vystěhoval, ale ponechal dluh a nedaří se vám jej od něj vymoci, pak nabízíme balíček právních služeb v ceně 3 000Kč.

Pro SVJ

SVJ mají problémy s tím, že majitelé bytových jednotek si neplní povinnosti a neplatí příspěvky do fondu oprav. Pak se může stát, že SVJ může mít pak potíže splácet úvěr na rekonstrukci. Za pojištěné SVJ, přebírá starosti s vymáháním pohledávek a hradí nezaplacené platby.


Pro nájemce bytů

Máte pronajatý byt, a bojíte se, že přijdete o práci a nebude schopni platit nájem? Nabízíme pojištění nájmu. V pojistce je pojištěná ztráta zaměstnání, nemoc a úraz. Sami si vyberete, jak dlouhou dobu vám bude pojišťovna nájem hradit. Lze pojistit 3 měsíce, 6 měsíců a 9 měsíců nájmu.


Ráda vás navšítívím a podrobněji vše vysvětlím
Kapounková Ludmila 776 498 498
http://www.kapounkovaludmila.sluzby.cz
autor: Kapounková Ludmila

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.