> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Petr Čech plivl fanouškům

vloženo: 11.06.2012           komentářů: 0

Petr Čech plivl fanouškům do obličeje

Petra Čecha jsem vždy požadoval za jednoho z těch inteligentnějších hráčů naší reprezentace. Stejně tak jsem si myslel, že je jedním z mála, u kterého existuje určitá sebereflexe. Po dnešním jeho rozhovoru jsem ještě daleko zklamanější, než když jsem v pátek v noci opouštěl vratislavský stadion.

V pátek se ze mě stal jeden z fanoušků, který brzy ráno zabalil doma šálu, dres a autem s kamarády vyrazil směr Vratislav. Byli nás tisíce, kteří věřili mužstvu i trenérovi a proto neváhali vytáhnout z kapes peníze za lístky a absolvovat cestu do Polska.

To jen pro začátek Petře Čechu. Nevím, na kolik jste vytržený z reality všedních dnů, ale pro spoustu těchto lidí je takový výlet poměrně slušným zásahem do rodinných rozpočtů. Ale ti lidé toho nelitují, protože jsou to praví fanoušci. Protože mužstvu i trenérovi věří a proto jim těch peněz není líto. Pak musí bohužel sledovat velmi bídný a bezkrevný výkon. I ten by snad nějak překousli, ale co mě opravdu nadzvedlo, je Petře váš rozhovor a vaše vyjádření na naši adresu.

Začnu úplně jednoduše. Kdybyste všichni na hřišti, včetně vás Petře, podali takový výkon jako my v hledišti, zápas by skončil minimálně remízou a nemuseli jste ze hřiště odcházet s ostudou. Je neskutečnou urážkou lidí, kteří byli na stadionu, když největší česká hvězda prohlásí, že lidé fandí, jen když se daří. Popravdě Petře, to by moc možností k fandění český fanoušek opravdu neměl. Lidé v hledišti byli naopak úplně fantastičtí. Fandilo a skandovalo se už dlouho před zápasem. Ale to vy Petře nemůžete vědět, protože jste jako jeden z mála fanoušky před zápasem pozdravit nepřišel.

Lidé fandili i během zápasu jako diví. A to i navzdory tomu, že pod sebou viděli opravdu hrůzný výkon včetně toho, že se nikdo z hráčů nesnažil. Petře vaše prohlášení, že Baroš se mohl na hřišti přetrhnout znamená, že jste snad byl na jiném zápase. A nebo si už i vy žijete v úplně jiném, odtržitém světě?

Popravdě, osobně od vás jsem čekal úplně něco jiného. Čekal jsem, že řeknete, že se omlouváte za svůj výkon všem českým fanouškům a že příště uděláte všechno proto, aby se podobná ostuda už neopakovala. Místo toho jen další várka ublíženosti a uraženosti, plus nadávání na skvělé a neskutečně trpělivé české fanoušky. Pevně věřím tomu, že Karel Šíp je dalším z lidí na vaší černé listině a přitom řekl jen to, co cítí každý fanoušek. Je pravda, že trenér Dovalil i vlezdoprdelka Zelenka z toho byli úplně vedle.

Petře vy jste jako jedna z hlavních hvězd mužstva předvedl nejen velmi slabý výkon (druhý a třetí gol byl váš), ale hlavně jste neskutečně urazil všechny ty tisíce skvělých fanouškům, kteří vám před šampionátem věřili a kteří vážili cestu do Vratislavi. Plivl jste jim do tváře a to už je opravdu moc. Přesto si v úterý sednu tentokrát jen k televizi a zase budu fandit a držet palce. A současně budu věřit, že tentokrát to taková ostuda nebude a že se třeba dočkáme i výhry.

autor: jakubzeman.blog.iDNES.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.