> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Soutěž Poznávej Beskydy

vloženo: 05.09.2012           komentářů: 1

_Soutěž Poznávej Beskydy na obou stranách hranice se blíží do finále!
Od poloviny července tohoto roku měli všichni milovníci poznávání a zábavy možnost se zapojit do soutěže Poznávej Beskydy na obou stranách hranice. Pokud vám chybí ještě nějaké to razítko, máte poslední šanci jej získat. Ukončení soutěže pro tento rok je 14. září 2012!
Vyplněnou kartu doručte osobně nejpozději do 14. září 20012 na uvedené adresy:
Beskydské informační centrum Frýdek-Místek
Zámecké náměstí 1257, Frýdek
Náměstí Svobody 6, Místek
ul. Hlavní 308, Frýdlant n. O.
Městské informační centrum Bielsko-Biala
Plac Ratuszowy 4
Muzeum v Bielsko-Biala
ul. Wzgórze 12
Pokud nemáte možnost kartu osobně odevzdat, můžete ji zaslat do již uvedeného termínu poštou na adresy:
Beskydské informační centrum Frýdek-Místek
Náměstí Svobody 6
738 02 Frýdek-Místek
Miejskie Centrum Informacji Turystycznej
Plac Ratuszowy 4
43-300 Bielsko-Biala
Losování výherců proběhne 18. září 2012 v Beskydském informačním centru na náměstí Svobody 6 ve Frýdku-Místku a Městském informačním centru v Bielsko-Biala. Současně budou vybráni také výherci soutěže o nejlepší fotografii a nejhezčí příběh.
Výherci budou o výhře informováni prostřednictvím kontaktů, které uvedli na soutěžních kartách.

autor: Lucie Talavašková

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.