> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

AKCE - multifunkční ink. tiskárna

vloženo: 11.10.2012           komentářů: 0

HP Deskjet Ink Advantage 2515 + Inkousty HP 650 color/black ZDARMA

-tiskárna multifunkční inkoustová A4, kopírka, skener, 4800x1200dpi, 2 tisk. kazety, tisk černě 8 str/min, barevně 5 str/min, skener 1200dpi, bezokrajový tisk, zásobník 60 listů, USB

Tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 2515
Multifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 2515 je určena pro domácí uživatele, kteří vyžadují větší možnosti tisku s nižšími náklady a kompaktní, cenově dostupné a spolehlivé multifunkční zařízení, které díky intuitivním ovládacím prvkům umožňuje snadný tisk, skenování a kopírování.

Více výtisků při nižších nákladech – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu.
• Více výtisků v profesionální kvalitě při nižších nákladech – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu.
• Tiskněte vysoce kvalitní dokumenty s černým textem v laserové kvalitě a živými barvami s originálními inkoustovými kazetami HP.
• Jediné cenově dostupné zařízení umožňuje tisk webových stránek, skenování fotografií, kopírování korespondence a další.
• Využijte spolehlivý, cenově dostupný výkon tiskáren HP Deskjet – více než 20 let nejprodávanější značky tiskáren.

Působivé výsledky s vynikajícími barvami a bezokrajovým tiskem.
• Tisk až k okraji papíru zaručuje profesionálně vypadající dokumenty a bezokrajové fotografie.
• Vytvářejte doma působivé prospekty, letáky, prezentace a marketingové materiály.
• Tisk každodenních dokumentů s rychlostí ISO (srovnatelná s laserovými tiskárnami) až 8 str./min černobíle a 5 str./min barevně.
• Toto multifunk. zařízení vyhovuje normě ENERGY STAR, což vám zajistí úsporu energie.

Tel.+ fax: 596 617 297 Mobil: 604 579 128
ICQ: 552-638-853
E-mail: ostrava@ecotoner.cz
Po-St: 8.00 - 16.30 hod. Čt: 8.00 - 17.00 hod. Pá: 8.00 - 15.30 hod.


autor: Ecotoner s.r.o.

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.