> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

O první venkovní body

vloženo: 11.10.2012           komentářů: 0


O první venkovní body přišli Jestřábi v Novém Jičíně

Ke středečnímu venkovnímu utkání zajížděli prostějovští hokejisté na led Nového Jičína. Jestřábi nezvládli vstup do zápasu a brzy prohrávali o dvě branky. Do šaten se ale šlo po divoké první třetině za vyrovnaného stavu 3:3. To byl však poslední moment, kdy sahali hráči s Jestřábem na prsou po bodech. Novojičínští o svém vítězství rozhodli ve druhé třetině, když se dvakrát trefili za záda Adama Vrby. A protože se v poslední části prostějovští prosadili pouze jednou a navíc inkasovali další dvě branky, odváží si z Nového Jičína debakl 7:4.

včera | Miroslav Klimeš
6.kolo, středa 10.10.2012
HC Nový Jičín
7:4(3:3, 2:0, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 5. Škumát (Macháček), 7. Kabeláč (Škumát, Macháček), 19. Chvostek M., 28. Zedník (Brynecký), 40. Mičulka (Ivan), 55. Škumát (Andrýsek), 60. Ivan (Škumát) - 8. Černý (Šebek, Zachar), 11. Duba (Novosad), 15. Novosad, 42. Kumstát. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3, 5:4, 7:4.
HC Nový Jičín: Šrámek - Andrýsek, Vašut, Horák, Gulda, Chvostek F., Cabák - Mičulka, Ivan, Skaloš - Škumát , Macháček, Chvostek M. - Uhlár, Zedník, Kabeláč - Brynecký
LHK Jestřábi Prostějov: Vrba - Arnošt, Kolibár, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkess, Novosad, Duba, Handl, Zachar, Šebek, Černý, Stráněl, Kryl, Berčák, Jedlička, Popelka, Kovařík
Ohlasy trenérů
Petr Zachar (trenér Prostějova): Příčinu prohry vidím v naší nedisciplinovanosti, my jsme soupeři na šest gólů ze sedmi nahráli. Na střely jsme Nový Jičín přestříleli, byl ale důraznější a hlavně v obranné činnosti neudělal tolik chyb. My jsme po Havířovu zpychli a mysleli si, že teď porazíme každého, tak jednoduché to ale nebude. Musíme tedy znovu na zem a znovu začít pracovat.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.