> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Sodexo otevírá Zákaznické centrum

vloženo: 01.11.2012           komentářů: 0

Zájem o benefity v Olomouckém kraji roste! Sodexo otevírá nové Zákaznické centrumMoravští zaměstnavatelé a obchodní partneři budou moci od listopadu vyřídit své záležitosti týkající se benefitů ve zbrusu novém Zákaznickém centru společnosti Sodexo. Společnost tak reaguje na vzrůstající poptávku po stravenkách Gastro Pass a především se snaží zlepšit kvalitu služeb pro partnery Sodexo, kteří Zákaznické centrum využívají.

„Rostoucí počet odbavených klientů i partnerských provozoven nás dovedl k rozhodnutí najít nové prostory, které svou úrovní přesahují klasickou pobočku a stávají se opravdovým Zákaznickým centrem se silným zázemím. Hledali jsme příjemnou lokalitu obklopenou zelení, která bude snadno dostupná z centra i z periferií, blízko dopravním tepnám a s dobrým parkováním. Myslím, že zde se nám to podařilo,“ říká Petr Bezděk, provozní ředitel společnosti Sodexo, a dodává: „Od otevření Zákaznického centra si slibujeme především zlepšení kvality našich služeb včetně lepší dostupnosti a vytvoření dalšího prostoru pro rozvoj spolupráce se zaměstnavateli a obchodními partnery z regionu.“

Zákaznické centrum v Olomouci bude mít své sídlo v nové polyfunkční budově v ulici Kavaléristů, kde budou moci klienti kromě jiného využít parkování přímo před vchodem.

autor: REDAKCE

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.