> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Petra Janů při turné

vloženo: 04.11.2012           komentářů: 0

Petra Janů při turné Prostějov nevynechá
Říkej mi, Už nejsem volná, Ještě se mi směj, Už mi nevolej, Koncert končí, Evergreen a další nesmrtelné hity chystá pro své příznivce Petra Janů, která letošní šedesátku a čtyřicet let na pódiu oslaví výjimečným narozeninovým turné. Koncert v Prostějově se uskuteční v úterý 6. listopadu
v 19 hodin. Jak uvedl producent série čtrnácti koncertů Petr Salava, turné vyvrcholí přesně v den Petřiných narozenin 19. listopadu v pražské Lucerně.

„Na oslavy jsem si nikdy nepotrpěla, ale letos budu s fanoušky a lidmi, které mám ráda,“ prohlásila trojnásobná Zlatá slavice, pro niž je muzika terapií i lékem na bolest po odchodu milovaného manžela Michala Zelenky.

„Samozřejmě musí zaznít typicky známé hity, to by mi lidé neodpustili. Někdy ale koukám jako blázen, co všechno jsem nazpívala. Takže teď ty písničky poctivě poslouchám a vybírám i kuriozity,
které se na koncertní turné hodí. Doufám, že si to s fanoušky užijeme. Každý dostane jako dárek CD
s největšími hity. S Petrem Salavou, který bude koncertem provázet, jsme jich nachystali několik tisíc,“ popsala Janů intenzivní přípravy na koncertní šňůru.

Narozeninové TEMPUR turné Petry Janů se skupinou Golem slibuje kromě zmíněného CD
pro každého návštěvníka také 111 minut největších hitů a diváckou soutěž o atraktivní ceny.
(eze)

autor: http://www.divadloprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.