> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Pivní kosmetika Pivrnec

vloženo: 12.12.2012           komentářů: 2

Klikněte pro zvětšení...
DAMSIPIVO.CZ
28. října 102/243(vstup z ulice Jahnova), 70900 Ostrava-Mariánské Hory
Tipy na Vánoční dárky.

Pivní kosmetika Pivrnec:
Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Kombinace extraktu z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a mnoho dalších pokožce prospěšných látek. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.
V prodeji Vlasový šampon 250 ml, Sprchový gel 250 ml, Vlasový balzám 250 ml, Tekuté mýdlo 500 ml, Koupelová sůl v plátěném sáčku, Dvousložková koupelová pěna. Vše i v dárkovém balení.

Pivní kosmetika SAELA:
Ruční výroba pivní kosmetiky s obsahem velkého množství piva, chmelového extraktu a pivovarských kvasnic.
V prodeji Originální pivní glycerinové mýdlo, Originální pivní olejová lázeň 500 ml, Saela Originální pivní pěna®, Originální pivní relaxační koupelová sůl 600 g, Originální pivní sprchový gel 300 ml, Originální pivní tekuté mýdlo 500 ml, Originální pivní tělové mléko 500 ml, Originální pivní tělový peeling 300 ml, Originální pivní vlasový balzám 300 ml, Originální pivní vlasový šampon 300 ml a Pivní hydratační pleťová maska 100 ml.

Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma:
V prodeji Sprchový gel, Ručně vyráběné mýdlo ve tvaru panáku.

Kosmetika pro opravdové muže
V prodeji Sprchový gel 250 ml - Helík, Sprchový gel 250 ml - Kastról.

Více na www.damsipivo.cz/pivnikosmetika

DAMSIPIVO.CZ
28. října 102/243(vstup z ulice Jahnova)
709 00 Ostrava-Mariánské Hory
telefon: 603209963

autor: www.damsipivo.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.