> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Šéf VK Petr Chytil přeje krásné

vloženo: 25.12.2012           komentářů: 0

Šéf VK Petr Chytil přeje krásné Vánoce, úspěšný rok 2013 a říká: Z nastoupené cesty nesejdeme

Ženský A-tým našeho volejbalového oddílu za sebou nemá zrovna nejúspěšnější období. V šesti zápasech letošní Champions League získal jediný set a na domácí scéně skončila jeho dlouhá neporazitelnost, když překvapivě hladce podlehl Frýdku-Místku. Předseda správní rady VK AGEL Prostějov Petr Chytil přesto neztrácí hlavu, naopak těsně před sváteční pauzou klidně a věcně zhodnotil první polovinu sezóny 2012/13.

„Do nového soutěžního ročníku jsme šli s tím, že dáme ve větší míře prostor mladým talentovaným hráčkám a začneme budovat nový perspektivní tým. Zatím se nám to daří jen částečně, neboť jsme si po pravdě mysleli, že základní skupinou Ligy mistryň projdeme důstojnějším způsobem. Ukázalo se však, že aktuální kvalita družstva včetně nezkušenosti některých jeho členek nestačila vysoké úrovni špičkových klubů Evropy. Z toho vyvodíme určité důsledky a budeme se snažit poučit tak, aby naše příští vystoupení v Champions League dopadlo lépe,“ řekl Chytil.
Stěžejní téma vzápětí ještě rozvedl. „V minulých letech se nám dařilo v těžkých skupinách Ligy mistryň překvapit a v koutku duše jsme i tentokrát doufali v totéž, jenže to nevyšlo. Slabší výkony i výsledky v letošní Champions League však rozhodně neznamenají, že sejdeme z nastoupené cesty dlouhodobé výstavby omlazeného kolektivu s perspektivou do budoucna. Spíš zvažujeme variantu kádr vhodně doplnit ostřílenějšími volejbalistkami vyšších kvalit, které by mladší parťačky i celý mančaft dokázaly vhodně táhnout. Tak, aby nejen dominoval českým soutěžím, ale byl rovněž konkurenceschopný na mezinárodním poli. Byť se svým rozpočtem 15 až 20 miliónů korun jen těžko můžeme soupeřit s těmi nejlépe finančně zajištěnými. Pokud vezmu naše nedávné protivníky, Rabita Baku má rozpočet přes 100 miliónů, Villa Cortese 40 až 50 a Trefl Sopoty okolo 40,“ upřesnil šéf prostějovského klubu.
Na území ČR je AGEL přesně v opačné pozici ekonomického suveréna oproti všem ostatním oddílům, tudíž by opět měl vyhrát Český pohár, Česko-slovenský pohár i UNIQA extraligu. „Bez ohledu na čerstvé klopýtnutí s Frýdkem-Místkem pevně věřím, že to zvládneme. Pro tuhle chvíli přeji všem našim partnerům i fanouškům krásné Vánoce a co nejúspěšnější příští rok,“ zdůraznil Petr Chytil.

autor: www.vkprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.