> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Markéta Chlumská i Michaela Jelínko

vloženo: 02.01.2013           komentářů: 1

Markéta Chlumská i Michaela Jelínková budou chybět až do půlky února, Šárka Melichárková by mohla naskočit nejdříve od března

Dvě prostějovské volejbalistky před nedávnou artroskopií svých kolen doufaly, že se stihnou vrátit do hry už během ledna. Operační zákrok však u libera Markéty Chlumské i nahrávačky Michaely Jelínkové odhalil větší poškození kloubu a absence obou hráček tak potrvá přibližně osm týdnů.

„Jak Markétě, tak Míše museli obrušovat chrupavku, což je mnohem vážnější zákrok než odstranění úlomku menisku. Tím pádem se rekonvalescence prodlouží a návrat připadá v úvahu až někdy v půlce února,“ informoval hlavní trenér VK Miroslav Čada.
Třetí svěřenkou, která mu chybí dlouhodobě, je smečařka či libero Šárka Melichárková. „Ta se již postupně zapojuje do přípravy, ale po přetržení kolenních vazů pochopitelně jen zvolna. U ní se musí počítat s tím, že ještě aspoň dva měsíce nezasáhne do utkání,“ řekl Čada.
Alespoň že zbylých devět Agelek je v pořádku a vyléčilo různé zdravotní neduhy. Například Andrea Kossányiová je zpět po zlomenině nártní kůstky, Saskia Hippe překonala otřes z autonehody, Flavii de Assis už nebolí záda a dvojici Juliana Gomes – Marina Miletič přestala trápit kolena. „Na děvčatech je cítit, že chtějí makat a umí zabrat. Hlavně ať už se žádné nic nestane,“ přál si Čada.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.