> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Děvčata VK hrají velký turnaj...

vloženo: 06.01.2013           komentářů: 0

Děvčata VK hrají velký přípravný turnaj mládeže v Ostravě

Období hned po vánočních svátcích si volejbalové juniorky i kadetky VK AGEL Prostějov zpestřily třídenním soustředěním v Morkovicích, jehož náročnost byla (zvláště v kontrastu s předchozí pohodou) hodně vysoká.

„27. a 28. prosince jsme trénovali oba dny více než sedm hodin ve třech fázích, jen poslední den už byl trochu kratší. Zaměření bych označil za převážně kondičně – atletické, po herní stránce se holky věnovaly činnostem jednotlivce. Těžkou náplň všechny odmakaly velice dobře, snad to k něčemu bude,“ ohlédl se za soustředěním šéftrenér mládeže našeho oddílu a hlavní kouč juniorek i kadetek VK Jaroslav Matěj.
Od 2. ledna najely jeho svěřenky na normální tréninkový program s jednodenní výjimkou. „Ve čtvrtek jsme si s děvčaty zajeli do Brna na mistrovství Evropy kadetek prohlédnout si kontinentální elitu této věkové kategorie v akci,“ prozradil Matěj. A právě nyní mladé Hanačky absolvují velký přípravný turnaj Křišťálová váza Ostravy, který probíhá na severu Moravy celý víkend 5. a 6. ledna s účastí juniorského i kadetského výběru Prostějova.
Za necelý týden pak talentované Agelky budou pokračovat v bojích základní části extraligy. „S juniorkami zkusíme doma potrápit silnou Madetu a třeba jí sebrat nějaké body. S kadetkami nás čekají rovněž nelehké zápasy v Brně, kde půjde o body započítávané do nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo. Samozřejmě chceme dvakrát zvítězit a prodloužit neporazitelnost,“ řekl Jaroslav Matěj.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.