> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MůŽeMe!

vloženo: 27.01.2013           komentářů: 1

...je série 4 víkendových vzdělávacích akcí, během kterých se naučíš:

vyjadřovat se k veřejnému dění a formulovat návrhy na jeho změnu;
více o tématech, jako jsou např. aktivní občanství, strukturovaný dialog, práce s místní komunitou, sociální podnikání atd.
jak plánovat, vést a vyhodnocovat vlastní projekt;
jak získat finanční podporu z programu Mládež v akci;
jak pracovat s novými médii.

Plánujeme celkem 4 fáze školení:

14.–17. 2. 2013 (čtvrtek až neděle), místo konání nejspíše Pardubice
4.–7. 4. 2013 (čtvrtek až neděle)
28.–30. 6. 2013 (pátek až neděle)
4.–6. 10. 2013 (pátek až neděle)

Snažíme se propojit lidi, kteří jsou motivováni pozitivně měnit společenské prostředí kolem sebe. Tvoje dosavadní zkušeností ani tvoje profese nejsou to jediné, co je pro nás směrodatné. Pokud máš chuť navázat nové kontakty a rozvíjet či prohlubovat spolupráci mezi mladými lidmi a lidmi s rozhodovací pravomocí, budeme velmi potěšeni, když se do projektu přihlásíš.

Posílat přihlášky je možné nejpozději 1. 2. 2013, výběr účastníků bude hotov do 5. 2. 2013.

Máš stále otázky?

Mrkni na www.mladezvakci.cz/muzeme, www.facebook.com/muzememenitsvet nebo kontaktuj Lenku Polcerovou, telefon 221 850 940, e-mail lenkap zavináč mladezvakci.cz.

Dotazy můžeš pokládat i na facebookovské stránce, kde zároveň máš možnost sledovat průběh aktivity a veškeré novinky! :)

autor: www.icmprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.