> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

BK Prostějov – NH Ostrava 82:93

vloženo: 09.02.2013           komentářů: 0

Na severu Čech jsme prohráli !

Zvládli jsme to! Basketbalisté NH Ostrava dosáhli vynikajícího úspěchu v Poháru České pošty. I bez čtyř zraněných hráčů (Pelikán, Wilson, Jurečka, Zbranek) byli úspěšnější a porazili v souboji o 3. místo tým Prostějova 93:82!


Vedli jsme již po první čtvrtině, ale v druhé desetiminutovce soupeř skóre stáhl a v poločase jsme byli vpředu o pouhý bod 44:43. V utkání "sedmi statečných" na každé straně to byl do poločasu vyrovnaný souboj. Prostějov proměnil za půlku 5 trojek, my pouhé 3. Na kontě jsme měli 11 faulů (Ames 3), soupeř pouhých 5.


Po přestávce jsme se soupeři opět postupně bodově vzdálili až na 13 bodů a před závěrečnou čtvrtkou jsme vedli 69:56. V ní postupně měli Gniadek, Greene, Barnes na kontě 4 fauly, brzy odešel definitivně na lavičku Honza Stehlík, ale vyčerpávající duel jsme úspěšně dohráli do vítězného konce.


BK Prostějov – NH Ostrava 82:93 (16.23, 43.44, 56:69)


Body "7" statečných: Kohout 18 (7 doskoků a 7 získaných faulů), Marko16, Prášil 16, Švrdlík 15, Pandula 10, Bratčenkov 5, Slezák 2 – Ames 22 (8 asistencí), Greene 16 (8 doskoků, Stehlík 14, Dufault 14 (9 doskoků), Barnes 13, Číž 8, Gniadek 6. Trojky 10:9, TH 26/16-15/12, Doskoky 31:35, Fauly 16:25

autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.