> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jestřábím náletům odolali

vloženo: 16.02.2013           komentářů: 0

Jestřábím náletům odolali, přesto se do play off nepodívají

Frýdek-Místek – Ve druhé hokejové lize, skupina Východ, je známa již osmička postupujících pro letošní play-off.

Jiskřička naděje žila ještě při hokejistech Frýdku-Místku v předposledním kole základní části II. hokejové ligy. Frýdečtí totiž prostějovské Jestřáby díky výborně zvládnutým přesilovkám porazili rozdílem dvou branek, na postup mezi nejlepší osmičku to letos ale stačit nakonec nebude. Opava, jediný konkurent Vavrečkových svěřenců, totiž v dohrávce 40. kola na porubském ledě zvládla lépe závěr utkání a zajistila si potřebné body pro jistotu play-off.

Hokejistům Prostějova se v posledních zápasech dařilo, sérii vítězstvím jim překazil až o víkendovém kole Vsetín. Frýdecko-Místečtí, pokud chtěli pomýšlet ještě na postup mezi nejlepší osmičku, museli duel s Jestřáby zvládnout. „Pro nás je teď důležitá účast v play-off. Budeme zvažovat, zda nastoupíme ve Frýdku na tři, nebo čtyři pětky. Hlavně, aby se kluci nezranili," nechal se ještě před utkáním slyšet hostující kouč Petr Zachar.

Domácí vstoupili do boje o všechno velice odhodlaně. Ve 12. minutě šli zásluhou nejproduktivnějšího hráče domácích, Ovšáka, do jednobrankového vedení. Jestřábi ještě do konce první třetiny zvrátili průběh zápasu na 1:2, další branky padaly ale již jen do jejich branky. Frýdek třemi dobře zahranými přesilovkami udolal Prostějov 4:2, na postup mezi vytouženou osmičku to ale letos nestačilo.

„Kluci podali proti Prostějovu velice dobrý výkon. Konečně jsme měli štěstí v tom, že jsme soupeře gólově přestříleli. Výhra nám ale stejně nepomohla, jelikož Opava dokázala v dohrávce zvítězit v Porubě. Nás teď čeká poslední zápas ve Vsetíně, sezona pro kluky tím pádem končí," řekl po utkání smutným hlasem frýdecko-místecký manažer Martin Kurajský.

HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Branky: 12.Ovšák (Škatula), 38.O.Sluštík (Teper), 49.Kelner (J.Sluštík), 55.P. Slovák (Gajda) – 13.Duba (Handl), 16.Skácel (Tomiga)

Vyloučení: 8:8 navíc J. Slovák 10 minut (FM) využití: 3:0, diváci: 178

Sestava FM: Chvostek, Ovšák, Ferenc, Balčík, Teper, Měkýš, Šimkovič, J. Sluštík, P. Slovák, Rozum, Škatula, Koky, O. Sluštík, Kelner, Gogolka, J. Slovák, Gajda, Jakubowski, Tomis

Trenéři: Jan Vavrečka a Radim Nečas, vedoucí: Libor Langer

Sestava Prostějov:Vrba, Kaluža, Jedlička, Kumstát, Arnošt, Berčák, Tomiga, Finkes, Duba, Handl, Černý, Šebek, Stráněl, Skácel, Novák, Kryl, Ševčík

Trenér: Petr Zachar, vedoucí: Josef Ovečka

autor: www.hcf-m.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.