> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vítězství Baníku

vloženo: 20.02.2013           komentářů: 1

Vítězství po přestřelce v Prostějově určilo Baníku stejného soupeře i pro čtvrtfinále play-off!Dnes bylo na pořadu poslední kolo základní části druhé hokejové ligy východní skupiny. Před jeho startem nebyly ještě známy čtvrtfinálové dvojice pro vyřazovací část soutěže, avšak v tuto chvíli je rozlousknut i tento oříšek. Z něj vyplývá, že soupeřem Baníku bude tým, se kterým svěřenci Aleše Flašara změřili síly i v dnešním kole, tedy LHK Jestřábi Prostějov. A povedou-li si v následujících bojích stejně jako v tom posledním, jistě by se jejich příznivci nezlobili. Již v první periodě si totiž dokázali vypracovat třígólový náskok a ačkoliv jej domácí v průběhu mače dokázali takřka zlikvidovat, ve třetí třetině znovu šlápli na plyn a nakonec tak mohli oslavovat zasloužené vítězství, na kterém měli lví podíl také autoři čtyř kanadských bodů a to David Mikšan (2+2)a Marek Ivan (0+4).
42.kolo, středa 20.2.2013

HK Jestřábi Prostějov
4:7
HC Baník Karviná
Branky a nahrávky: 20. Jedlička (Ševčík), 20. Novák (Berčák, Zezula), 47. Šebek (Jedliška), 51. Jedlička (Ševčík, Šebek) - 5. Saliji (Samiec, Ivan), 12. Mikšan (Ivan, Luka), 14. Luka (Mikšan), 35. Moravec (Ivan), 37. Luka (Mikšan, Moravec), 52. Mikšan (Ivan), 56. Samiec (Saliji). Rozhodčí: P. Obadal - P. Matěj, O. Trunečka. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 4:5, 4:7.
HK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Kaluža, Jedlička, Zezula, Arnošt, Jirák, Tomiga, Finkes - Duba, Handl, Černý, Šebek, Stráněl, Skácel, Novák, Kryl, Ševčík, Berčák, Kotásek.
HC Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Kowalczyk, Flašar P., Zajac, Vnenk, Sznapka - Moravec, Luka, Badžo - Ivan, Mikšan, Rosůlek - Samiec, Blatoň, Saliji - Nystedt, Miczek, Zuber.

autor: HC Baník Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.