> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

BK Prostějov – NH Ostrava 82: 72

vloženo: 25.03.2013           komentářů: 0

Ostrava prohrála v Prostějově o 10 bodů
23 březen

V zápase před televizními obrazovkami jsme na domácí Orly nestačili. Po vyrovnaném průběhu prvního poločasu jsme v třetí čtvrtině nabrali dvoucifernou ztrátu, kterou jsme nedokázali dohnat. Šanci na zvrat jsme měli, ale nešla nám střelba, netrefili jsme v rozhodujících momentech několik otevřených střel a domácí si výhru pohlídali.


Dali jsme v zápase sice 7 trojek, ale z 34 pokusů! Náš „perimetrový“ prapor držel nad vodou jen Chad Barnes (6/4), jinak Dufault 8/1, Číž 5/0, Wilson 3/0 a Ames svou jedinou trojku proměnil až několik vteřin před koncem…Ani za 2 body to nebylo o moc lepší, stříleli jsme s 31% úspěšností. Tady někde je třeba hledat příčiny další porážky.


Od prvních minut se hrál rychlý a útočný basketbal. Domácí si udržovali mírný náskok především díky trestným hodům, kterých v prvním poločase házeli celých 21. Hosté za 20 minut hned 15x faulovali, proti 9 faulům na domácí straně. Přesto se šlo do šaten za téměř vyrovnaného stavu (40:39).


Po přestávce jsme si vybrali krátkou slabší chvilku, Orli se dostali do dvouciferného vedení, které si udrželi až do začátku poslední čtvrtky. V ní jsme náskok stáhli a 5 minut před koncem jsme byli pozadu o pouhých 6 bodů, ale střelba nás v závěru zradila i z otevřených pozic.BK Prostějov – NH Ostrava 82: 72 (22:17, 40:39, 62:51)


Body: Marko 21, Kohout 20 (13 doskoků), Švrdlík 20 (11 doskoků), Slezák 15 – Barnes 18 (trojky 6/4), Ames 11, Dufault 11 (10 doskoků), Číž 9, Greene a Pelikán 6. Trojky 4-7, Doskoky 40-29, TH 34/26 -27/25, Fauly 25-30.

autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.