> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Anglická konverzace pro veřejnost

vloženo: 14.05.2013           komentářů: 0Jste začátečníci a chcete se rozmluvit anglicky? Nebo si jen chcete zakonverzovat s cizincem? Tak právě pro Vás otvírá ICM Prostějov

Anglickou konverzaci pro veřejnost

Konverzaci povede Oksana Kulakovska a Lina Avetisyan, které působí v ICM Prostějov v rámci Evropské dobrovolné služby. Oksana pochází z Ukrajiny a Lina z Arménie.

Aktuálně:

v pondělí 13. 5. odpadá Anglická konverzace pro pokročilé s Oksanou z důvodu vážné zdravotní indispozice;
v úterý 14. 5. a 28. 5. odpadá Anglická konverzace pro začátečníky s Linou z důvodu její nepřítomnosti - v úterý 21. 5. konverzace proběhne mimo prostory ICM, sraz je v 17.00 hod. před ICM.

Kdy:

každé pondělí od 17.00 hod. - pokročilí - konverzaci vede Oksana - kapacita je již naplněna
každé úterý od 17.00 hod. - začátečníci - konverzaci vede Lina - kapacita je již naplněna

Kde:

ve studovně ICM Prostějov (budova CMG - 4. p.)
Komenského 17, Prostějov

Máte-li zájem o konverzaci, napište nám na e-mail info zavináč icmprostejov.cz. Sejde-li se dostatečné množství zájemců o konverzaci, bude otevřena další skupina. Hlásit se můžete také telefonicky na čísle 582 302 553 nebo osobně v našem ICM (Komenského 17, Prostějov).


autor: www.icmprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.