> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Předprodej vstupenek

vloženo: 17.05.2013           komentářů: 0

Předprodej vstupenek na Zlatou tretru Ostrava začíná


Po nedávném ohlášení startu Usaina Bolta se nejdůležitější zprávou úterní (14. 5.) tiskové konference pořadatelů 52. Zlaté tretry Ostrava stalo ohlášení zahájení předprodeje vstupenek na tradiční atletický mítink, který proběhne ve čtvrtek 27. června. Fanoušci mohou začít shánět lístky od 15. května od 15 hodin v prodejní síti Ticket Art, prostřednictvím internetu nebo v tradičních prodejních místech.
Předprodej vstupenek na Zlatou tretru Ostrava začíná

Díky rekonstrukci stadionu přibudou na 52. ZTO krytá místa k sezení.

Díky nové tribuně postavené v rámci první etapy rekonstrukce Městského stadionu ve Vítkovicích přibude 5 020 krytých míst k sezení a dalších zhruba čtyřicet míst pro vozíčkáře. Na mobilní tribuny, které vyrostou na obou kratších stranách stadionu, se vejde celkem 7 tisíc stojících diváků. S hlavní krytou tribunou, na které po odečtu míst pro závodníky, trenéry, funkcionáře, média a VIP půjde do předprodeje zhruba 800 míst, bude moci Tretru přímo na stadionu sledovat asi 15 tisíc diváků. Ceny vstupenek: hlavní tribuna 1 000 Kč, nová krytá tribuna 500 Kč, nekrytá místa k stání 100 Kč.

Největšími hvězdami 52. Zlaté tretry Ostrava budou olympijští vítězové: Usain Bolt, Yohan Blake (oba poběží 4x100 m), Kirani James (400 m), Tirunes Dibabaová (10 000 m), Renaud Lavillenie (tyč), Keshorn Walcott (oštěp), Valerie Adamsová (koule), Robert Harting (disk), Taťána Lysenková, Krisztián Pars (oba kladivo). Chybět nebudou zástupci české špičky Vítězslav Veselý (oštěp), Pavel Maslák (400 m), Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová (obě 400 m př.), Jan Kudlička (tyč), Lucie Škrobáková (100 m př.), Jakub Holuša (800 m) a Jaroslav Bába (výška).

Mezi nejvyhledávanější hosty mítinku se nepochybně zařadí olympijský vítěz v dálce z Mexika 1968 dnes 66letý Robert Beamon, který tehdy udivil svět skokem do 21. století: 890 cm!

autor: Tisková mluvčí MMO

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.