> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jak bude vypadat hráčský kádr

vloženo: 26.05.2013           komentářů: 0

Jak bude vypadat hráčský kádr pro příští soutěžní ročník? Zatím je známa aspoň obecná podoba týmu

Jmenovité složení A-družstva volejbalistek VK AGEL Prostějov pro příští sezónu sice ještě zůstane nějakou dobu tajemstvím, ale už alespoň víme, podle jakého klíče bude hráčský kádr 2013/14 sestaven. Daný model nám obecně prozradil předseda správní rady hanáckého oddílu Petr Chytil.

„V uplynulém ročníku jsme vsadili na kvalitativně vyrovnaný tým, kde se zahraniční i české plejerky ukázaly být na přibližně stejné herní úrovni. Po pravdě nás trochu zklamalo, že zkušenější cizinky, které mančaft teoreticky měly v těžkých chvílích táhnout, tuto roli více či méně neplnily. Na druhou stranu jejich pořizovací cena nedosahovala mezinárodní top hladiny, tudíž jsme od nich zřejmě ani nemohli očekávat žádné zázraky. Každopádně jsme se do budoucna poučili a hned pro nejbližší sezónu strategii trochu změníme,“ nastínil Chytil.
Což však neznamená, že by vékáčko opustilo loni zvolenou filozofii. „Stále hodláme pokračovat v dlouhodobějším budování omlazeného kolektivu, který se bude postupně zlepšovat, trvale dominovat českým soutěžím a rok od roku zvyšovat svou konkurenceschopnost na evropské scéně. Podstatný rozdíl ale bude v tom, že místo většiny velmi dobrých volejbalistek vsadíme na dvě nebo tři výborné, jež dokážou celek podržet v okamžicích největší potřeby. Sice nás to přijde na víc peněz, ovšem ukázalo se, že taková investice je nezbytná,“ zdůraznil Chytil.
Jeho slovům odpovídá určitá přestavba kádru, k níž dochází právě v těchto dnech a týdnech. Nový tým bude rámcově vypadat takto: dvě či tři zahraniční opory s dostatkem zkušeností, pět až sedm mezinárodně kvalitních hráček bez ohledu na věk (převážně z Česka a Slovenska), ostatní členky soupisky mladé domácí talenty rozvíjející své schopnosti do dalších let. „Některá jména prozradíme postupně už v nejbližší době, ale kompletní informace zveřejníme až začátkem června na oficiální tiskové konferenci po uzavření všech probíhajících jednání,“ doplnil Petr Chytil.

autor: VK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.