> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Začátek sezony je nejdůležitější

vloženo: 13.07.2013           komentářů: 0


Začátek sezony je nejdůležitější, ví Martin Kryl

ROZHOVOR: Dříve opora juniorů, dnes stabilní člen útočného komanda Jestřábů. Takový je Martin Kryl, který se vyjádřil k budoucnosti A mužstva či své dojmy z nově se tvořícího týmu.

včera | Michal Sobecký
Jaký máš pocit ze sezony 12/13? Byla úspěšná?

Pocity z minulé sezony jsou smíšené. Základní část dopadla nad očekávání, bohužel před play-off se nám přestalo dařit, navíc jsme chytili rozjetou Karvinou a podle toho to taky dopadlo. Takže závěr sezony byl určitě zklamáním.

Co vnímáš jako své nejsilnější stránky ve hře a na čem bys naopak rád zapracoval?

To je hrozně těžké hodnotit, to by měl nejspíš říct někdo jiný, z mého pohledu to nedokážu posoudit. Každopádně bych ale měl zapracovat na proměňování šancí, zachovat chladnou hlavu a zvolit to nejlepší řešení v dané situaci.
Jedenácti body zatížil konto soupeřů v minulé sezoně. I v té další by chtěl Martin Kryl trápit obrany druholigových protivníků.

Co čekáš od dalšího ročníku? Jakou bys chtěl mít roli v týmu?

Samozřejmě bych chtěl patřit do základní sestavy, tím pádem pravidelně hrát a pomoci týmu taky nějakým tím bodem.

Jak na tebe působí nový trenér A týmu?

Zatím jsem neměl možnost poznat ho na střídačce, během letní přípravy ale působil kladně. Vypadá, že má vše promyšlené a půjde nekompromisně za postupem do 1.ligy.

Jak vnímáš posily týmu? Která je podle tebe největším přínosem do mužstva?

Kluky jsem zatím viděl jen na prvním oficiální srazu a v podstatě nikoho neznám a to ani hokejově, všechno tedy ukáží až první přátelské zápasy.

Jaké by měl mít A tým ambice?

Uvidíme jak týmů vyjde začátek sezony, který je vždycky nejdůležitější. Cíl byl ale jasně stanovený a to je postup do 1. ligy.
Jestřábi sází na své odchovance. V sezoně 2012/2013 jich do zápasů zasáhlo více než deset. Marek Kaluža, Robert Jedlička a Martin Kryl jsou mezi nimi.

Co bys rád vzkázal divákům, kteří se rozmýšlejí, zda přijít na první přípravný zápas? Ať se přijdou na chvíli zchladit z toho horkého letního počasí (smích). Jinak ať se samozřejmě přijdou podívat na nové tváře a nově vznikající tým. Důležitější ale bude jejich podpora až v mistrovských utkáních, kde doufám budou chodit ve velkém počtu.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.