> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

E-aukce pro domácnosti

vloženo: 05.08.2013           komentářů: 1


V úterý 30. července 2013 uskutečnila společnost e-Centre další e-aukci na výběr dodavatele energií pro občany a firmy.

„Jednalo se o dosud největší agregaci domácností, kdy se do boje o nejnižší možnou cenu elektřiny zapojilo celkem 4330 domácností, u plynu to pak v součtu činilo 2623 odběrných míst. Se vším všudy se jednalo o celkový objem energií za 172 000 000,- Kč. A to je hodnota, o kterou již dodavatelům stojí za to bojovat, což se potvrdilo celkovou úsporou 30,54 %, v penězích 52 543 000,- Kč. O tuto hodnotu se podařilo zúčastněným domácnostem snížit jejich výdaje za tyto nepostradatelné komodity,“ konstatoval obchodní manažer společnosti E-centre Oldřich Janků.

Také pro prostějovské domácnosti připravuje e-Centre e-aukci na energie a těší na setkání s občany dne 18.9.2013 od 17. hodin v přednáškovém sále Národního domu. „Zde získají lidé prvotní informace o tomto projektu. Následovat budou konzultační dny, a to ve dnech 23. 9., 25. 9., 30. 9., 2. 10., 7. 10. a 9. 10. vždy od 13.00 – 17.00 hodin v DUZE na Školní ulici. Věříme, že také v Prostějově se zúčastní co největší počet občanů, abychom tak získali dostatečnou sílu a byli pro současné dodavatele co nejzajímavější,“ dodává Janků.


autor: Mgr. Jana Gáborová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.