> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Jestřábi mají v plánu vydávat

vloženo: 11.08.2013           komentářů: 0


Jestřábi mají v plánu vydávat bulletiny, potřebují znát názor fanoušků!

KLUB FANOUŠKŮM: Managment LHK Jestřábi Prostějov přichází od mistrovské sezóny 2013/2014 s další novinkou. Po vzoru extraligových klubů a akcí reprezentace, má vedení LHK v plánu vydávat k příležitosti zápasů 2.ligy bulletiny. Nejednalo by se však o přeloženou A4, nýbrž obsáhlý program se zajímavostmi z jestřábí kabiny, střípky ze zákulisí, rozhovory s hráči a dalšími perličkami. Bulletin by Vám prostě přinášel to, co se nikde jinde nedozvíte. Ani na webu, facebooku či v tisku. Jelikož se jedná o koncepční práci, potřebují Jestřábi znát názor nejpovolanějších - fanoušků!


Na zápasech české nejvyšší soutěže a místy i první ligy jsou takzvané zpravodaje tradicí. Ovšem najdou se i případy, kde tamní klub nevěnuje kominikaci s příznivci dostatečnou pozornost. Prostějovský klub bere vylepšenou práci s fanoušky jako jeden z hlavních cílu sezóny 2013/2014. Jedním z bodů tohoto odvětví, by měly být exkluzivní bulletiny, jenž by přinesly to nejnovější z kabiny Hanáků. "Nemá cenu dělat zpravodaj tak, že se v něm dozvíte fakta, která můžete vyčíst i na webu. Chceme fanouškům přiblížit zákulisí, přinášet například zážitky kustodů, jelikož ti ví o hráčích a chodu A-týmu nejvíce. Vymyslet se toho dá strašně moc, co je důležité, mělo by tam být to, co se nikde jinde fanoušek nedočte," přibližuje Lukáš Majer, člen vedení LHK, k připravovanému bulletinu.

Jak klubu pomoci v rozmýšlení? Stačí se vyjádřit formou ankety dole na první stránce lhkjestrabi.cz!

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.