> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Fotbalový svátek SK Slavia Praha

vloženo: 17.09.2013           komentářů: 0

Holici ve středu čeká fotbalový svátek SK Slavia Praha

Hanáky ve středu 18. září čeká velký svátek v podobě utkání 3. kola Poháru České pošty, ve kterém se utkají s prvoligovým týmem SK Slavia Praha.Spousta zvučných jmen, Stanislav Vlček (velká fotbalová osobnost, nyní vedoucí "A" týmu), zkušený kapitán týmu sešívaných Karol Kisel, Radek Černý, Marcel Gecov, Martin Fenin a mnoho dalších, zavítá na náš fotbalový stadion do Holice ve středu 18. září 2013 k třetímu kolu Poháru České pošty v soutěžním ročníku 2013 - 2014.

I přes velké problémy, které nyní Slavie má, to bude pro holické fotbalisty velký svátek zahrát si s výše jmenovanými hráči. Hanáci se na utkání velice těší a věřme, že prvoligového soupeře zvučného jména potrápíme a divákům přinese pěkný fotbalový zážitek.

Co se týká bezpečnosti na stadionu, tak po dohodě s Policií ČR bude na utkání soustředěno větší bezpečnostní opatření. Bude posílena pořadatelská služba bezpečnostními agenturami. Policie ČR se intenzivně věnuje celému utkání už několik dní a bude dohlížet na pořádek jak na stadionu, tak i v jeho okolí. Stadion bude zpřístupněn hodinu a půl před oficiálním výkopem, tedy od 15:00 hod.

Příznivci a fanoušci holické kopané se tak mohou těšit na pěkný fotbalový den, který doufejme, že bude doprovázen oku lahodící fotbalové podívané.

Občerstvení v podobě pečených makrel, grilovaných specialit, skákacího hradu pro děti s obsluhou a dětského hřiště je samozřejmostí.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.