> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi slaví další hubené .......

vloženo: 21.11.2013           komentářů: 0


Jestřábi slaví další hubené vítězství, Poruba zůstává v těsném závěsu

Jestřábi k dalšímu zápasu zajeli do jihomoravské Břeclavi. A diváci se rozhodně nenudili. Hostující Jestřábi se nejdříve ujali dvoubrankového vedení, aby o něj z poloviny přišli, znovu ho získali a nakonec o něj přišli definitivně. Zachráncem Jestřábů se nakonec tři minuty před koncem utkání stal Šimon Antončík upravující na konečných 4:3 pro Prostějov. Jestřábi tak slaví ač hubené, tak přesto šesté vítězství v řadě.

včera | Michal Sobecký
20.kolo, středa 20.11.2013
HC Břeclav
3:4(1:3, 1:0, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Nekoranec), 31. Popolanský, 51. Kučera – 1. Černý (Jurík J.), 3. Belay (Antončík), 17. Belay (Antončík, Kučera), 53. Antončík (Belay, Kořínek) . Rozhodčí: S.Kopeček – T.Měkýš, M.Pospíšil . Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 245. Střely na branku: 25:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4.
HC Břeclav: Zelenka (od 17. Šurý) – Dora (A), Šaur, Nedvěd, Kovář, Novák (A), Nekoranec, Šidák, Strapina – Popolanský, Haman (C), Piskoř – Bartoš, Průdek, Medřický – Kučera, Blaha, Procházka – Höss, Záborský
LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Rozum) – Veselý, Kořínek, Kaluža, Jedlička, Kumstát, Malý (A), Kolibár, Švaříček – Antončík (A), Belay, Kučera, Černý, Duba, Šebek, Kryl, Jurík J., Luňák (C), Coufal, Indra, Venkrbec, Jurík D.
Ohlasy trenérů

Michal Konečný (trenér Břeclavi): „Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že to bude vyrovnané, tak bych byl spokojený. Takto mě to mrzí víc, než kdybychom prohráli 0:7, protože bod byl opravdu velmi blízko. První třetina byla hrozná, i když jsme se na ně připravovali, měli jsme k soupeřům přehnaný respekt. O to víc cením, že jsme se dokázali dostat zpět do zápasu. Škoda čtvrté branky, ta byla zbytečná. Tlačili jsme, kluci bojovali, ale neměli jsme to štěstí. Prostějov ale není nadarmo první, mají tu kvalitu i potřebné štěstí. Jen dneska neměli úplně svůj den.“

Petr Zachar (trenér Prostějova): „Sice jsme doma Břeclav přejeli, ale každý zápas je jiný. My jsme měli dobrý vstup do utkání, ale to nám uškodilo, přestali jsme hrát, začali jsme hrát profesorsky, dělali jsme zbytečné kličky a zadovky. Tím jsme dostali Břeclav postupně zpět do zápasu. V momentě, kdy to bylo vyrovnané, jsme naštěstí dali vítězný gól a se štěstím zbytek ubránili. Spokojený jsem se třemi body, ale jen polovinou zápasu.“

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.