> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Kolína hostí Prostějov

vloženo: 03.12.2013           komentářů: 0

Basketbalisté Kolína hostí druhý Prostějov Z utkání BC Farfallino Kolín - Jindřichův Hradec (94:58). Z utkání BC Farfallino Kolín - Jindřichův Hradec (94:58). Autor: Ivana Koláčná dnes 16:12 Kolín – Dvakrát v řadě vyhráli a nyní se budou pokoušet o třetí výhru. Basketbalisté Kolína to ale nebudou mít snadné. V 16. kole Mattoni NBL přivítají v hale Spojů druhý Prostějov. „Chceme navázat na naše poslední dva úspěšné zápasy. Věřím, že utkání bude pro diváky zajímavé," uvedl trenér Kolína Predrag Benáček. V týmových statistikách jsou prostějovští hráči na druhém místě v doskocích. Zaznamenají průměrně 35,87 doskoků za utkání. Radek Nečas je druhým nejlépe doskakujícím hráčem v lize (průměr 8,62). Ve statistice získaných míčů patří Orlům třetí příčka. První vzájemný duel v letošní sezoně prohrál Kolín na půdě soupeře 55:82. „Prostějov je stejně jako v minulých sezonách druhý nejsilnější tým v lize. Je to velice silný soupeř. Mají vyvážený tým. Hrají dobře pod košem i na perimetru. Letos je posílil výborný Nečas a hrají o trochu jinak než v minulé sezoně," dodal Benáček. Zápas začíná tradičně v 17.45 hodin.

Čtěte více na: http://kolinsky.denik.cz/ostatni_region/basketbaliste-kolina-hosti-druhy-prostejov-20131203.html

autor: http://kolinsky.denik.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.