> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu

vloženo: 21.01.2014           komentářů: 2

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu už se rýsuje, Fenerbahce jasně vyhrálo úvodní osmifinále v Salu

Evropské poháry ve volejbalu 2013/14 pokročily do své další fáze. Champions League měla na programu první zápasy úvodního kola play off a v CEV Cupu žen se hrály zahajovací duely osmifinále, což hodně zajímalo i VK AGEL Prostějov. Hanačky totiž čekají na svého čtvrtfinálového protivníka.

Ten vzejde z finsko-turecké dvojice LP Salo versus Fenerbahce Istanbul. A čtvrteční střetnutí na severu starého kontinentu ukázalo, že se naše volejbalistky dle očekávání mohou těšit na favorizovaného klubového giganta ze země půlměsíce. Salo totiž istanbulskému družstvu doma podlehlo hladce 0:3 a Fenerbahce by v odvetě 22. ledna mělo na vlastní palubovce svou roli bezpečně potvrdit.
Zajímavé jsou také ostatní osmifinálové výsledky druhého nejkvalitnějšího poháru, stejně jako rezultáty čerstvě zahájených vyřazovacích bojů v Lize mistryň. Tam dosud vesměs uspěli předpokládaní favorité (kromě Piacenzy padnuvší v Curychu) včetně obou přemožitelů VK ze základní skupiny Eczacibasi Istanbul i RC Cannes, rovněž oni však musí stvrdit postup v odvetných mačích.

Výsledky osmifinále CEV Cupu žen 2013/14 (úvodní zápasy)
LP Salo – Fenerbahce Istanbul 0:3 (-22, -13, -9)
Fakro Muszyna – Lokomotiv Baku 3:0 (15, 23, 24)
Chimik Južnyj – Aluprof Bielsko-Biala 3:0 (17, 18, 20)
Azerrail Baku – Uraločka Jekatěrinburg 1:3 (22, -23, -13, -16)

Výsledky 1. kola play off Champions League žen 2013/14 (úvodní zápasy)
Prosecco Conegliano – Omička Omsk 3:0 (23, 18, 23)
Atom Sopoty – Eczacibasi Istanbul 0:3 (-21, -20, -22)
RC Cannes – Galatasaray Istanbul 3:1 (17, 21, -25, 23)
Igtisadči Baku – Vakifbank Istanbul 0:3 (-22, -20, -20)
Dynamo Moskva – Dynamo Kazaň 1:3 (-21, -21, 18, -16)
Volero Curych – Meccanica Piacenza 3:1 (18, -24, 24, 19)

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.