> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu

vloženo: 21.01.2014           komentářů: 2

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu už se rýsuje, Fenerbahce jasně vyhrálo úvodní osmifinále v Salu

Evropské poháry ve volejbalu 2013/14 pokročily do své další fáze. Champions League měla na programu první zápasy úvodního kola play off a v CEV Cupu žen se hrály zahajovací duely osmifinále, což hodně zajímalo i VK AGEL Prostějov. Hanačky totiž čekají na svého čtvrtfinálového protivníka.

Ten vzejde z finsko-turecké dvojice LP Salo versus Fenerbahce Istanbul. A čtvrteční střetnutí na severu starého kontinentu ukázalo, že se naše volejbalistky dle očekávání mohou těšit na favorizovaného klubového giganta ze země půlměsíce. Salo totiž istanbulskému družstvu doma podlehlo hladce 0:3 a Fenerbahce by v odvetě 22. ledna mělo na vlastní palubovce svou roli bezpečně potvrdit.
Zajímavé jsou také ostatní osmifinálové výsledky druhého nejkvalitnějšího poháru, stejně jako rezultáty čerstvě zahájených vyřazovacích bojů v Lize mistryň. Tam dosud vesměs uspěli předpokládaní favorité (kromě Piacenzy padnuvší v Curychu) včetně obou přemožitelů VK ze základní skupiny Eczacibasi Istanbul i RC Cannes, rovněž oni však musí stvrdit postup v odvetných mačích.

Výsledky osmifinále CEV Cupu žen 2013/14 (úvodní zápasy)
LP Salo – Fenerbahce Istanbul 0:3 (-22, -13, -9)
Fakro Muszyna – Lokomotiv Baku 3:0 (15, 23, 24)
Chimik Južnyj – Aluprof Bielsko-Biala 3:0 (17, 18, 20)
Azerrail Baku – Uraločka Jekatěrinburg 1:3 (22, -23, -13, -16)

Výsledky 1. kola play off Champions League žen 2013/14 (úvodní zápasy)
Prosecco Conegliano – Omička Omsk 3:0 (23, 18, 23)
Atom Sopoty – Eczacibasi Istanbul 0:3 (-21, -20, -22)
RC Cannes – Galatasaray Istanbul 3:1 (17, 21, -25, 23)
Igtisadči Baku – Vakifbank Istanbul 0:3 (-22, -20, -20)
Dynamo Moskva – Dynamo Kazaň 1:3 (-21, -21, 18, -16)
Volero Curych – Meccanica Piacenza 3:1 (18, -24, 24, 19)

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.