> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu

vloženo: 21.01.2014           komentářů: 2

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu už se rýsuje, Fenerbahce jasně vyhrálo úvodní osmifinále v Salu

Evropské poháry ve volejbalu 2013/14 pokročily do své další fáze. Champions League měla na programu první zápasy úvodního kola play off a v CEV Cupu žen se hrály zahajovací duely osmifinále, což hodně zajímalo i VK AGEL Prostějov. Hanačky totiž čekají na svého čtvrtfinálového protivníka.

Ten vzejde z finsko-turecké dvojice LP Salo versus Fenerbahce Istanbul. A čtvrteční střetnutí na severu starého kontinentu ukázalo, že se naše volejbalistky dle očekávání mohou těšit na favorizovaného klubového giganta ze země půlměsíce. Salo totiž istanbulskému družstvu doma podlehlo hladce 0:3 a Fenerbahce by v odvetě 22. ledna mělo na vlastní palubovce svou roli bezpečně potvrdit.
Zajímavé jsou také ostatní osmifinálové výsledky druhého nejkvalitnějšího poháru, stejně jako rezultáty čerstvě zahájených vyřazovacích bojů v Lize mistryň. Tam dosud vesměs uspěli předpokládaní favorité (kromě Piacenzy padnuvší v Curychu) včetně obou přemožitelů VK ze základní skupiny Eczacibasi Istanbul i RC Cannes, rovněž oni však musí stvrdit postup v odvetných mačích.

Výsledky osmifinále CEV Cupu žen 2013/14 (úvodní zápasy)
LP Salo – Fenerbahce Istanbul 0:3 (-22, -13, -9)
Fakro Muszyna – Lokomotiv Baku 3:0 (15, 23, 24)
Chimik Južnyj – Aluprof Bielsko-Biala 3:0 (17, 18, 20)
Azerrail Baku – Uraločka Jekatěrinburg 1:3 (22, -23, -13, -16)

Výsledky 1. kola play off Champions League žen 2013/14 (úvodní zápasy)
Prosecco Conegliano – Omička Omsk 3:0 (23, 18, 23)
Atom Sopoty – Eczacibasi Istanbul 0:3 (-21, -20, -22)
RC Cannes – Galatasaray Istanbul 3:1 (17, 21, -25, 23)
Igtisadči Baku – Vakifbank Istanbul 0:3 (-22, -20, -20)
Dynamo Moskva – Dynamo Kazaň 1:3 (-21, -21, 18, -16)
Volero Curych – Meccanica Piacenza 3:1 (18, -24, 24, 19)

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.