> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu

vloženo: 21.01.2014           komentářů: 2

Soupeř pro Agelky v CEV Cupu už se rýsuje, Fenerbahce jasně vyhrálo úvodní osmifinále v Salu

Evropské poháry ve volejbalu 2013/14 pokročily do své další fáze. Champions League měla na programu první zápasy úvodního kola play off a v CEV Cupu žen se hrály zahajovací duely osmifinále, což hodně zajímalo i VK AGEL Prostějov. Hanačky totiž čekají na svého čtvrtfinálového protivníka.

Ten vzejde z finsko-turecké dvojice LP Salo versus Fenerbahce Istanbul. A čtvrteční střetnutí na severu starého kontinentu ukázalo, že se naše volejbalistky dle očekávání mohou těšit na favorizovaného klubového giganta ze země půlměsíce. Salo totiž istanbulskému družstvu doma podlehlo hladce 0:3 a Fenerbahce by v odvetě 22. ledna mělo na vlastní palubovce svou roli bezpečně potvrdit.
Zajímavé jsou také ostatní osmifinálové výsledky druhého nejkvalitnějšího poháru, stejně jako rezultáty čerstvě zahájených vyřazovacích bojů v Lize mistryň. Tam dosud vesměs uspěli předpokládaní favorité (kromě Piacenzy padnuvší v Curychu) včetně obou přemožitelů VK ze základní skupiny Eczacibasi Istanbul i RC Cannes, rovněž oni však musí stvrdit postup v odvetných mačích.

Výsledky osmifinále CEV Cupu žen 2013/14 (úvodní zápasy)
LP Salo – Fenerbahce Istanbul 0:3 (-22, -13, -9)
Fakro Muszyna – Lokomotiv Baku 3:0 (15, 23, 24)
Chimik Južnyj – Aluprof Bielsko-Biala 3:0 (17, 18, 20)
Azerrail Baku – Uraločka Jekatěrinburg 1:3 (22, -23, -13, -16)

Výsledky 1. kola play off Champions League žen 2013/14 (úvodní zápasy)
Prosecco Conegliano – Omička Omsk 3:0 (23, 18, 23)
Atom Sopoty – Eczacibasi Istanbul 0:3 (-21, -20, -22)
RC Cannes – Galatasaray Istanbul 3:1 (17, 21, -25, 23)
Igtisadči Baku – Vakifbank Istanbul 0:3 (-22, -20, -20)
Dynamo Moskva – Dynamo Kazaň 1:3 (-21, -21, 18, -16)
Volero Curych – Meccanica Piacenza 3:1 (18, -24, 24, 19)

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.