> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ariete Prostějov - BC Kolin

vloženo: 25.01.2014           komentářů: 0Ariete Prostějov - BC Farfallino Kolín 93:63
Body Prostějova: Kohout Ondřej 20, Pandula Dušan 16, Slezák Pavel 15, Kratochvíl Jan 9, Bohačík Jaromír 8, Švrdlík Kamil 8, Marko Roman 7, Bratčenkov Vojtěch 5, Prášil Jaroslav 3, Nečas Radek 2, Polášek Rudolf 0

Body Kolína: Mitchell Ashton 14, Machač David 10, Field Richard 9, Horák Ladislav 7, Lewis Jeremy Matthew 7, Zuzák Stanislav 5, Sýkora Martin 4, Harčár Pavel 3, Holý Petr 2, Ličartovský Štefan 2

Průběh: Průběh: 18:11, 40:29, 76:49
Střelba za 3b.: 20/10:33/7
Střelba za 2b.: 42/22:46/17
TH: 27/19:11/8
Doskoky: 44:38
Chyby: 18:28
Rozhodčí: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Komprs Michal
Komisař: Cígler Vilém

Komentář:

Ani ve třetím letošním utkání proti Prostějovu se Kolínu nedařilo. Druhému celku Mattoni NBL podlehl 63:93.

Kolínští hráči se jen velice obtížně prosazovali proti výborně bránícímu soupeři. Drželi s ním krok jen prvních pět minut. Potom inkasovali šest bodů v řadě a Prostějov odskočil na 15:8. Úvodní desetiminutovku Kolíňáci prohráli sedmibodovým rozdílem. Ve druhé čtvrtině narostla ztráta Kolína na 14 bodů. Do poločasu se mu ještě podařilo snížit na 40:29.

Hned na začátku třetí čtvrtky proměnil Jeremy Lewis trojkovou střelu a stáhl na 40:32. Blíž už se ale Kolín k Prostějovu nepřiblížil. Naopak, rozdíl ve skóre rychle narůstal. Po 30 minutách byl stav utkání 76:49. V poslední čtvrtině se zápas už jen dohrával. Prostějov si s přehledem držel vysoký náskok.

autor: BC Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.