> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ariete Prostějov - BC Kolin

vloženo: 25.01.2014           komentářů: 0Ariete Prostějov - BC Farfallino Kolín 93:63
Body Prostějova: Kohout Ondřej 20, Pandula Dušan 16, Slezák Pavel 15, Kratochvíl Jan 9, Bohačík Jaromír 8, Švrdlík Kamil 8, Marko Roman 7, Bratčenkov Vojtěch 5, Prášil Jaroslav 3, Nečas Radek 2, Polášek Rudolf 0

Body Kolína: Mitchell Ashton 14, Machač David 10, Field Richard 9, Horák Ladislav 7, Lewis Jeremy Matthew 7, Zuzák Stanislav 5, Sýkora Martin 4, Harčár Pavel 3, Holý Petr 2, Ličartovský Štefan 2

Průběh: Průběh: 18:11, 40:29, 76:49
Střelba za 3b.: 20/10:33/7
Střelba za 2b.: 42/22:46/17
TH: 27/19:11/8
Doskoky: 44:38
Chyby: 18:28
Rozhodčí: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Komprs Michal
Komisař: Cígler Vilém

Komentář:

Ani ve třetím letošním utkání proti Prostějovu se Kolínu nedařilo. Druhému celku Mattoni NBL podlehl 63:93.

Kolínští hráči se jen velice obtížně prosazovali proti výborně bránícímu soupeři. Drželi s ním krok jen prvních pět minut. Potom inkasovali šest bodů v řadě a Prostějov odskočil na 15:8. Úvodní desetiminutovku Kolíňáci prohráli sedmibodovým rozdílem. Ve druhé čtvrtině narostla ztráta Kolína na 14 bodů. Do poločasu se mu ještě podařilo snížit na 40:29.

Hned na začátku třetí čtvrtky proměnil Jeremy Lewis trojkovou střelu a stáhl na 40:32. Blíž už se ale Kolín k Prostějovu nepřiblížil. Naopak, rozdíl ve skóre rychle narůstal. Po 30 minutách byl stav utkání 76:49. V poslední čtvrtině se zápas už jen dohrával. Prostějov si s přehledem držel vysoký náskok.

autor: BC Kolín

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.