> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kapela Dolls In The Factory

vloženo: 28.01.2014           komentářů: 0

Ostrava, 28. 01. 2014

Nadějná kapela Dolls In The Factory natáčí videoklip k písni z filmu Křídla Vánoc

Dolls In The Factory (DITF) je mladá energická kapela hrající moderní pop-rock. Je původem z Frýdku-Místku a hraje dva roky ve složení: Mirai – kytara, piano, zpěv, Martin The Bee – baskytara, Andrew – kytara, vokály, Simon – bicí.

Po loňských úspěších – vydaném debutovém CD a DVD „Statues“ nahraném v Biotech Studiu u Ecsona Waldese, vyhraných hudebních soutěžích, odehraném turné po ČR, vítězství v hitparádě Česká desítka Rádia RockZone, koncertování po boku předních českých interpretů, a písni v celovečerním českém filmu, přichází s dalším velkým krokem.

DITF na sebe chtějí upozornit natočením profesionálního videoklipu k písni Believe. Tuto píseň vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc, režisérky Karin Babinské. Film byl v prosinci loňského roku nejsledovanějším snímkem českých kin a doposud jej v kinech vidělo přes 250 000 návštěvníků. Soundtrack Křídla Vánoc byl koncem roku jedním z nejprodávanějších hudebních CD v ČR.

Klip vzniká ve spolupráci s přední českou kreativní a produkční firmou Lumiere Film, jenž je dceřinou společností Cineart TV Prague – ta je zaměřena na výrobu celovečerních hraných filmů, donedávna se zabývala rovněž výrobu reklamních spotů a hudebních videoklipů, které režírovali nejlepší čeští režiséři – Jan Svěrák a Filip Renč, a jenž získaly ceny za nejlepší klipy roku. V její produkci vzniklo několik celovečerních hraných filmů, včetně mezinárodně uznávaných Divokých včel režiséra Bohdany Slámy, které získaly hlavní cenu MFF v Rotterdamu (a dalších osm cen na různých mezinárodních festivalech), či nejúspěšnější film roku 2011 Poupata, držitel čtyř Českých Lvů. Společnost Lumiere Film se podílela, jako koproducent, na filmu Křídla Vánoc. Na otázku, proč si ze všech kapel, které na soundtracku jsou, vybrali právě DITF, odpověděli: „Píseň Believe jsme poprvé slyšeli ve filmu Křídla Vánoc a přirostla nám k srdci, aniž bychom znali pozadí jejího vzniku. Věříme, že kluci z Dolls In The Factory mají potenciál a takové umělce rádi podporujeme. “
Podkladem pro videoklip je skutečná událost, se kterou jsou členové kapely úzce spjati. Klip se bude natáčet v průběhu března letošního roku, přičemž uveden by měl být začátkem léta.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.