> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kapela Dolls In The Factory

vloženo: 28.01.2014           komentářů: 0

Ostrava, 28. 01. 2014

Nadějná kapela Dolls In The Factory natáčí videoklip k písni z filmu Křídla Vánoc

Dolls In The Factory (DITF) je mladá energická kapela hrající moderní pop-rock. Je původem z Frýdku-Místku a hraje dva roky ve složení: Mirai – kytara, piano, zpěv, Martin The Bee – baskytara, Andrew – kytara, vokály, Simon – bicí.

Po loňských úspěších – vydaném debutovém CD a DVD „Statues“ nahraném v Biotech Studiu u Ecsona Waldese, vyhraných hudebních soutěžích, odehraném turné po ČR, vítězství v hitparádě Česká desítka Rádia RockZone, koncertování po boku předních českých interpretů, a písni v celovečerním českém filmu, přichází s dalším velkým krokem.

DITF na sebe chtějí upozornit natočením profesionálního videoklipu k písni Believe. Tuto píseň vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc, režisérky Karin Babinské. Film byl v prosinci loňského roku nejsledovanějším snímkem českých kin a doposud jej v kinech vidělo přes 250 000 návštěvníků. Soundtrack Křídla Vánoc byl koncem roku jedním z nejprodávanějších hudebních CD v ČR.

Klip vzniká ve spolupráci s přední českou kreativní a produkční firmou Lumiere Film, jenž je dceřinou společností Cineart TV Prague – ta je zaměřena na výrobu celovečerních hraných filmů, donedávna se zabývala rovněž výrobu reklamních spotů a hudebních videoklipů, které režírovali nejlepší čeští režiséři – Jan Svěrák a Filip Renč, a jenž získaly ceny za nejlepší klipy roku. V její produkci vzniklo několik celovečerních hraných filmů, včetně mezinárodně uznávaných Divokých včel režiséra Bohdany Slámy, které získaly hlavní cenu MFF v Rotterdamu (a dalších osm cen na různých mezinárodních festivalech), či nejúspěšnější film roku 2011 Poupata, držitel čtyř Českých Lvů. Společnost Lumiere Film se podílela, jako koproducent, na filmu Křídla Vánoc. Na otázku, proč si ze všech kapel, které na soundtracku jsou, vybrali právě DITF, odpověděli: „Píseň Believe jsme poprvé slyšeli ve filmu Křídla Vánoc a přirostla nám k srdci, aniž bychom znali pozadí jejího vzniku. Věříme, že kluci z Dolls In The Factory mají potenciál a takové umělce rádi podporujeme. “
Podkladem pro videoklip je skutečná událost, se kterou jsou členové kapely úzce spjati. Klip se bude natáčet v průběhu března letošního roku, přičemž uveden by měl být začátkem léta.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.