> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kapela Dolls In The Factory

vloženo: 28.01.2014           komentářů: 0

Ostrava, 28. 01. 2014

Nadějná kapela Dolls In The Factory natáčí videoklip k písni z filmu Křídla Vánoc

Dolls In The Factory (DITF) je mladá energická kapela hrající moderní pop-rock. Je původem z Frýdku-Místku a hraje dva roky ve složení: Mirai – kytara, piano, zpěv, Martin The Bee – baskytara, Andrew – kytara, vokály, Simon – bicí.

Po loňských úspěších – vydaném debutovém CD a DVD „Statues“ nahraném v Biotech Studiu u Ecsona Waldese, vyhraných hudebních soutěžích, odehraném turné po ČR, vítězství v hitparádě Česká desítka Rádia RockZone, koncertování po boku předních českých interpretů, a písni v celovečerním českém filmu, přichází s dalším velkým krokem.

DITF na sebe chtějí upozornit natočením profesionálního videoklipu k písni Believe. Tuto píseň vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc, režisérky Karin Babinské. Film byl v prosinci loňského roku nejsledovanějším snímkem českých kin a doposud jej v kinech vidělo přes 250 000 návštěvníků. Soundtrack Křídla Vánoc byl koncem roku jedním z nejprodávanějších hudebních CD v ČR.

Klip vzniká ve spolupráci s přední českou kreativní a produkční firmou Lumiere Film, jenž je dceřinou společností Cineart TV Prague – ta je zaměřena na výrobu celovečerních hraných filmů, donedávna se zabývala rovněž výrobu reklamních spotů a hudebních videoklipů, které režírovali nejlepší čeští režiséři – Jan Svěrák a Filip Renč, a jenž získaly ceny za nejlepší klipy roku. V její produkci vzniklo několik celovečerních hraných filmů, včetně mezinárodně uznávaných Divokých včel režiséra Bohdany Slámy, které získaly hlavní cenu MFF v Rotterdamu (a dalších osm cen na různých mezinárodních festivalech), či nejúspěšnější film roku 2011 Poupata, držitel čtyř Českých Lvů. Společnost Lumiere Film se podílela, jako koproducent, na filmu Křídla Vánoc. Na otázku, proč si ze všech kapel, které na soundtracku jsou, vybrali právě DITF, odpověděli: „Píseň Believe jsme poprvé slyšeli ve filmu Křídla Vánoc a přirostla nám k srdci, aniž bychom znali pozadí jejího vzniku. Věříme, že kluci z Dolls In The Factory mají potenciál a takové umělce rádi podporujeme. “
Podkladem pro videoklip je skutečná událost, se kterou jsou členové kapely úzce spjati. Klip se bude natáčet v průběhu března letošního roku, přičemž uveden by měl být začátkem léta.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.