> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kapela Dolls In The Factory

vloženo: 28.01.2014           komentářů: 0

Ostrava, 28. 01. 2014

Nadějná kapela Dolls In The Factory natáčí videoklip k písni z filmu Křídla Vánoc

Dolls In The Factory (DITF) je mladá energická kapela hrající moderní pop-rock. Je původem z Frýdku-Místku a hraje dva roky ve složení: Mirai – kytara, piano, zpěv, Martin The Bee – baskytara, Andrew – kytara, vokály, Simon – bicí.

Po loňských úspěších – vydaném debutovém CD a DVD „Statues“ nahraném v Biotech Studiu u Ecsona Waldese, vyhraných hudebních soutěžích, odehraném turné po ČR, vítězství v hitparádě Česká desítka Rádia RockZone, koncertování po boku předních českých interpretů, a písni v celovečerním českém filmu, přichází s dalším velkým krokem.

DITF na sebe chtějí upozornit natočením profesionálního videoklipu k písni Believe. Tuto píseň vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc, režisérky Karin Babinské. Film byl v prosinci loňského roku nejsledovanějším snímkem českých kin a doposud jej v kinech vidělo přes 250 000 návštěvníků. Soundtrack Křídla Vánoc byl koncem roku jedním z nejprodávanějších hudebních CD v ČR.

Klip vzniká ve spolupráci s přední českou kreativní a produkční firmou Lumiere Film, jenž je dceřinou společností Cineart TV Prague – ta je zaměřena na výrobu celovečerních hraných filmů, donedávna se zabývala rovněž výrobu reklamních spotů a hudebních videoklipů, které režírovali nejlepší čeští režiséři – Jan Svěrák a Filip Renč, a jenž získaly ceny za nejlepší klipy roku. V její produkci vzniklo několik celovečerních hraných filmů, včetně mezinárodně uznávaných Divokých včel režiséra Bohdany Slámy, které získaly hlavní cenu MFF v Rotterdamu (a dalších osm cen na různých mezinárodních festivalech), či nejúspěšnější film roku 2011 Poupata, držitel čtyř Českých Lvů. Společnost Lumiere Film se podílela, jako koproducent, na filmu Křídla Vánoc. Na otázku, proč si ze všech kapel, které na soundtracku jsou, vybrali právě DITF, odpověděli: „Píseň Believe jsme poprvé slyšeli ve filmu Křídla Vánoc a přirostla nám k srdci, aniž bychom znali pozadí jejího vzniku. Věříme, že kluci z Dolls In The Factory mají potenciál a takové umělce rádi podporujeme. “
Podkladem pro videoklip je skutečná událost, se kterou jsou členové kapely úzce spjati. Klip se bude natáčet v průběhu března letošního roku, přičemž uveden by měl být začátkem léta.

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.