> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory a Lake Malawi

vloženo: 11.02.2014           komentářů: 0

Ostrava, 11. 02. 2014

Společné koncerty kapel Dolls In The Factory a Lake Malawi


DOLLS IN THE FACTORY odehrají společné koncerty s kapelou LAKE MALAWI, jejímž frontmanem je Albert Černý ze skupiny Charlie Straight.

Kapela Dolls In The Factory na sebe strhla pozornost ihned po vydání debutové desky Statues, po které následovalo republikové turné, výhra v hitparádě Česká desítka rádia RockZone, a mnoho dalších úspěchů. Tím největším pak byl fakt, že si je, s písní Believe, do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc vybral sám Richard Krajčo (Kryštof). Soundtrack je právě nominován na cenu Českého lva.

Lake Malawi je nová kapela Alberta Černého z Charlie Straight, která vznikla v září roku 2013. Tomu předcházela dohoda, že Černý a jeho spoluhráči ze skupiny Charlie Straight spolu nebudou nadále koncertovat ani hrát pod názvem Charlie Straight v jiném složení. Široká fanouškovská základna však zůstává věrná frontmanovi, a proto je o tyto první koncerty Lake Malawi veliký zájem.

V pátek 14. února 2014 se premiérově představí ve Valašském Meziřící, v M-klubu, od 20:00 hodin.

V Ostravě pak bude následovat druhý společný koncert, dne 14. března 2014, v BARRÁK music clubu na Havlíčkově nábřeží, od 20:00 hodin. Zde jako třetí kapela na závěr vystoupí také ostravští HOMUNCULUS.

Odkazy:
Web Lake Malawi: http://www.lakemalawimusic.com/
Facebook Lake Malawi: https://www.facebook.com/lakemalawimusic
Web Dolls In The Factory: http://www.dollsinthefactory.com
Facebook Dolls In The Factory: http://www.facebook.com/dollsinthefactory
Bandzone Dolls In The Factroy: http://www.bandzone.cz/dollsinthefactory

Koncert Valašské Meziříčí událost: https://www.facebook.com/events/582581975124996/
Koncert Ostrava událost: https://www.facebook.com/events/391544020977986

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.