> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dolls In The Factory a Lake Malawi

vloženo: 11.02.2014           komentářů: 0

Ostrava, 11. 02. 2014

Společné koncerty kapel Dolls In The Factory a Lake Malawi


DOLLS IN THE FACTORY odehrají společné koncerty s kapelou LAKE MALAWI, jejímž frontmanem je Albert Černý ze skupiny Charlie Straight.

Kapela Dolls In The Factory na sebe strhla pozornost ihned po vydání debutové desky Statues, po které následovalo republikové turné, výhra v hitparádě Česká desítka rádia RockZone, a mnoho dalších úspěchů. Tím největším pak byl fakt, že si je, s písní Believe, do soundtracku k českému velkofilmu Křídla Vánoc vybral sám Richard Krajčo (Kryštof). Soundtrack je právě nominován na cenu Českého lva.

Lake Malawi je nová kapela Alberta Černého z Charlie Straight, která vznikla v září roku 2013. Tomu předcházela dohoda, že Černý a jeho spoluhráči ze skupiny Charlie Straight spolu nebudou nadále koncertovat ani hrát pod názvem Charlie Straight v jiném složení. Široká fanouškovská základna však zůstává věrná frontmanovi, a proto je o tyto první koncerty Lake Malawi veliký zájem.

V pátek 14. února 2014 se premiérově představí ve Valašském Meziřící, v M-klubu, od 20:00 hodin.

V Ostravě pak bude následovat druhý společný koncert, dne 14. března 2014, v BARRÁK music clubu na Havlíčkově nábřeží, od 20:00 hodin. Zde jako třetí kapela na závěr vystoupí také ostravští HOMUNCULUS.

Odkazy:
Web Lake Malawi: http://www.lakemalawimusic.com/
Facebook Lake Malawi: https://www.facebook.com/lakemalawimusic
Web Dolls In The Factory: http://www.dollsinthefactory.com
Facebook Dolls In The Factory: http://www.facebook.com/dollsinthefactory
Bandzone Dolls In The Factroy: http://www.bandzone.cz/dollsinthefactory

Koncert Valašské Meziříčí událost: https://www.facebook.com/events/582581975124996/
Koncert Ostrava událost: https://www.facebook.com/events/391544020977986

Milada Nevrlá
PR management Dolls In The Factory

Kontakt: e-mail: dollsinthefactory@gmail.com
tel. č.: +420 773 759 922
www.dollsinthefactory.com
Bandzone.cz/dollsinthefactory
Facebook.com/dollsinthefactory


autor: Milada Nevrlá

přidat komentář            zobrazit komentáře





  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.